Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utraciłem klub w fifa 22

★ Novice

Witam

 

Wróciłem do fify po dłuższym czasie. Ostatnia fifa w jaką grałem to fifa20.

Kupiłem abonament ea play i zainstalowałem fifa22 i mam problem ponieważ utraciłem stary klub, który istniał od 2018 roku i wszystko zaczynam od początku...

Czy ktoś miał taki problem ? można w jakiś sposób odzyskać stary klub ?

Wiadomość 1 z 6 (552 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

Community Manager

Hej @Cienty30 

 

Aby w grze FIFA 22 mieć dostęp miedzy innymi do tej samej nazwy klubu oraz daty utworzenia klubu FUT, potrzebne byłoby zachowanie ciągłości w grach z serii FIFA oraz posiadanie aktywnego klubu w grze FIFA 21, który byłby założony najpóźniej w sierpniu 2020.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (523 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

Community Manager

Hej @Cienty30 

 

Aby w grze FIFA 22 mieć dostęp miedzy innymi do tej samej nazwy klubu oraz daty utworzenia klubu FUT, potrzebne byłoby zachowanie ciągłości w grach z serii FIFA oraz posiadanie aktywnego klubu w grze FIFA 21, który byłby założony najpóźniej w sierpniu 2020.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 6 (524 wyświetleń)

Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

★ Novice

A czy istnieje możliwość odblokowania web app oraz companiona do fifa23 jeśli obecnie gram w fifa22 ?

Wiadomość 3 z 6 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

Community Manager

Hej @Cienty30 

 

Jeśli klub w FIFA 22 utworzyłeś w momencie zamieszczenia postu na forum, to obawiam się, że swój klub będziesz musiał założyć bezpośrednio w grze FIFA 23, po czym grać w FUT by odblokować rynek transferowy w aplikacjach towarzyszących (bo zakładam, że Twoje pytanie tyczy się głównie tego). 

Wiadomość 4 z 6 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

★ Novice

Klub utworzyłem jakiś tydzień temu, czy to oznacza że i tak będe musiał utworzyć nowy w fifa23 ?

Wiadomość 5 z 6 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utraciłem klub w fifa 22

Community Manager

Hej @Cienty30 

Dnia 21 września uruchomiony został tzw. wcześniejszy dostęp do Web App, który będzie trwać do  godziny 13:59 czasu polskiego 16 października.

Po tym czasie dalsze korzystanie z aplikacji Web App będzie wymagało co najmniej jednorazowego zalogowania się w FUT 23 na PC, w usłudze Stadia lub na konsoli.

 

Oznacza to, że w dalszym ciągu będzie możliwość zarządzania klubem FUT 22 z poziomu gry, ale dodatkowa funkcja Web App będzie już tylko dostępna dla posiadaczy klubu w  FIFA 23.

 

_Kalina

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 6 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA