Dot.: Utracenie dodatków to thw Sims 4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracenie dodatków to thw Sims 4

★★★ Newbie

Mam jedno konto, w dniu przejścia z origin na eaapp wszytskie dodatki były, natomiast po ponownym zalogowaniu na moim koncie zniknęły wszytskie zakupione przeze mnie wszytskie dodatki. 

Wiadomość 1 z 5 (322 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

★★★★ Guide
@Anita16102000 Dzisiejsza aktualizacja być może już usunęła problem. Jeśli nie to odinstaluj grę, odinstaluj EA App. zainstaluj apkę ponownie pobierając instalator stąd:

https://www.ea.com/pl-pl/ea-app

zaloguj się na konto, na którym miałaś grę i owe dodatki, i na nowo wgraj grę z dodatkami.. Daj znać czy moja porada pomogła, a jeśli tak, to nie zapomnij o tym napisać i kliknąć na xp - jestem nową pomagającą i zbieram te punkty Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (224 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @Anita16102000 

Upewnij się, że do EA app logujesz się tymi samymi danymi jak do Origin. Dodatkowo wyczyść pamięć podręczną EA app.

Daj znać jak poszło. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Dzięki Standard smile U mnie zadziałało 

Wiadomość 3 z 5 (231 wyświetleń)

★★★★ Guide
@Anita16102000 Dzisiejsza aktualizacja być może już usunęła problem. Jeśli nie to odinstaluj grę, odinstaluj EA App. zainstaluj apkę ponownie pobierając instalator stąd:

https://www.ea.com/pl-pl/ea-app

zaloguj się na konto, na którym miałaś grę i owe dodatki, i na nowo wgraj grę z dodatkami.. Daj znać czy moja porada pomogła, a jeśli tak, to nie zapomnij o tym napisać i kliknąć na xp - jestem nową pomagającą i zbieram te punkty Standard smile
Wiadomość 4 z 5 (225 wyświetleń)

Community Manager

Hej @Anita16102000 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (195 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem