Dot.: Uszkodzona płyta ?

autor: yahooo23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Uszkodzona płyta ?

★★★ Newbie

Witam, kupiłem w Empiku Fifę 19 na PS4. Płyta chodzi głośno, więc zapewne jakoś jest źle wyważona itp. Natomiast po instalacji podczas gry dźwięk potrafił się zacinać i w różnych sytuacjach wyskakuje błąd uszkodzone dane gry i trzeba zainstalować od nowa. Podczas instalacji również pojawia się błąd, że nie można uruchomić aplikacji i muszę próbować instalować jeszcze raz.
Inne gry chodzą normalnie, zatem wydaje mi się, że płyta jest uszkodzona choćby ze względu na głośne jej działanie.

Obawiam się tylko czy Empik wymieni mi grę i czy to aby na pewno wina płyty, czy może Fifa19 ma jakieś takie problemy.

Wiadomość 1 z 3 (381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Uszkodzona płyta ?

★★★★ Guide

Najlepsze byłoby pozyskanie innego egzemplarza (np od kolegi) i sprawdzenie czy inna płyta też tak pracuje. Widnieją jakieś rysy na płycie czy inne znaczące niedoskonałości?

Wiadomość 2 z 3 (376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Uszkodzona płyta ?

★★★ Newbie
Płyta jest idealna bez rysek nic. Tylko jako jedyna tak głośno chodzi no i dziwne rzeczy się pojawiają o uszkodzonych danych itp.
Wiadomość 3 z 3 (372 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA