Usunięto moje konto

autor: Konrad0c
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Usunięto moje konto

★★★★★ Newbie

Witam! :D

Spotkała mnie niezbyt przyjemna sytuacja - zostało usunięte moje konto nie łamałem żadnych zasad. Po wymianie dysku pozbyłem się niestety origin nie usuwałem na nim konta. Po pobraniu go już po wymianie dysku wyskoczyło mi, że na moim mailu nie ma żadnego konta - a więc spróbowałem utworzyć nowe - po utworzeniu nie mam żadnej z gier która miałem.

Czy ktoś wie z kim się w takiej sytuacji kontaktować lub jak odzyskać tamte konto? Obawiam się, że nawet jeśli znajdę pudełko od simsów uznają mi kod za zrealizowany.
Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 6 (1 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Usunięto moje konto

★★★★★ Expert

@Konrad0c 

 

Chmm raczej konta same nie znikają, a logowałeś się tak samo jak poprzednio - tak jak przed wymianą dysku?

 

Jeżeli nadal byś miał kłopot z odzyskaniem lub dostępem, musiałbyś skontaktować się z pomocą - Kontakt z Centrum Pomocy 

Można skontaktować się telefonicznie lub przez stronę help.ea.com

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (1 060 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Usunięto moje konto

★★★★★ Expert

@Konrad0c 

 

Chmm raczej konta same nie znikają, a logowałeś się tak samo jak poprzednio - tak jak przed wymianą dysku?

 

Jeżeli nadal byś miał kłopot z odzyskaniem lub dostępem, musiałbyś skontaktować się z pomocą - Kontakt z Centrum Pomocy 

Można skontaktować się telefonicznie lub przez stronę help.ea.com

Wiadomość 2 z 6 (1 061 wyświetleń)

Dot.: Usunięto moje konto

★★★★★ Newbie

Dziękuję za odpowiedź - otóż logowałem się właśnie całkowicie tak samo ten sam mail to samo hasło nawet wcześniejsze prośby o zmianę hasła. Konto (wiem brzmi to kosmicznie i niewiarygodnie) wyparowało od tak. Postaram się skontaktować z pomocą jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 6 (1 057 wyświetleń)

Dot.: Usunięto moje konto

Community Manager

Zgodnie z tym o czym wspomniał @Narayen konto nie może zniknąć "ot tak" Standard smile Aby je usunąć musiałbyś skontaktować się z nami, przejść proces weryfikacji i dopiero wtedy Twoje konto mogłoby zostać usunięte. 

 

Skontaktuj się z nami tak jak wspomniał @Narayen - pomożemy Ci to ogarnąć Wink 

Wiadomość 4 z 6 (1 025 wyświetleń)

Dot.: Usunięto moje konto

★★★ Newbie

Podpinam się do tematu również po dłuższym czasie nie używania platformy nie mogę się zalogować prosze o pomoc z kim się skontaktować w celu odzyskania konta i gier które na nim były

Wiadomość 5 z 6 (900 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięto moje konto

★★★★★ Expert

@Heromaniek1  Witaj Standard smile

 

Jeżeli są problemy z dostępem do konta, skontaktuj się z pomocą techniczną na podstawie informacji które podałem wyżej w linku.

Jest tam podany nr telefonu do pomocy i dodatkowo instrukcja jak wejść na chat na stronie help.ea.com.

Wiadomość 6 z 6 (886 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem