Dot.: Usunięte konto origin

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Usunięte konto origin

★★★ Newbie

Witam

 

Mam problem ze swoim kontem na origin.

Konto miałem jakieś 6-7 lat na jednym adresie email. Co prawda ostatnio mało korzystałem ale co jakiś czas tam zaglądałem aby w coś pograć.

Wczoraj jak próbowałem się zalogować na dany email oraz hasło każda próba kończyła się fiaskiem a przy próbie przypomnienia hasła nie otrzymywałem wiadomości z linkiem do zmiany hasła.

Nie byłoby z tym problemu ale miałem tam gry za które zapłaciłem mi.n Fifa, Battlefield1 czy Plants vs. Zombie. (mam potwierdzenia wykonanych przelewów)

 

Aby sprawdzić czy jest dany użytkownik istnieje spróbowałem założyć nowe konto z takim samym użytkownikiem oraz adresem email.

Jakie było moje zdziwienie kiedy mi się to udało i aktualnie mam puste konto na tych samych danych co kiedyś.

Czy można to jakoś odzyskać?

Wiadomość 1 z 2 (1 306 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Usunięte konto origin

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 315 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Usunięte konto origin

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Wiadomość 2 z 2 (1 316 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem