Dot.: Usunięta rodzina

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Usunięta rodzina

★★★ Newbie

Mam pewien problem. Otóż co jakiś czas usuwa mi się moja rodzina w The Sims 4. Najpierw stworzyłam sobie jedną rodzinę, potem chciałam stworzyć drugą i wszystko było dobrze. Następnie próbuję wejść na moją pierwszą rodzinkę, ale jej nie ma. Potem stworzyłam ją jeszcze raz i tym razem żadna mi się nie usunęła. Następnego dnia nie było żadnej z tych dwóch rodzin. Mógłby mi ktoś pomóc? 

Wiadomość 1 z 3 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Usunięta rodzina

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@itsamisu

Czy moglabys dokladniej opisać Twój problem?

1.Rozumiem ze otwierasz sejf i tam powinien byc Twoj domek oznaczony zielonym kryształkiem w ktorym powinna byc Twoja rodzina. Ale go nie ma.
Powód - bug gry
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/Houses-lots-disappearing/m-p/7125766#M125639


2. Dom jest ale po kliknieciu na niego nie ma portretów simow , a jak wybierzesz opcję "graj" i klikniesz na ten dom to rodzina sie nie wgrywa.
Powód nieaktualne mody i CC albo zbugowany sejf

3.Nie masz opcji na Menu "Wczytaj grę" ?
Powód
Stworzylaś nową rodzine i zamiast po zapisaniu jej do biblioteki wyjsc do Menu kliknelaś duze zielone V i tym samym rozpoczęlas nową gre i usunelaś stary sejf

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (338 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Usunięta rodzina

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@itsamisu

Czy moglabys dokladniej opisać Twój problem?

1.Rozumiem ze otwierasz sejf i tam powinien byc Twoj domek oznaczony zielonym kryształkiem w ktorym powinna byc Twoja rodzina. Ale go nie ma.
Powód - bug gry
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/Houses-lots-disappearing/m-p/7125766#M125639


2. Dom jest ale po kliknieciu na niego nie ma portretów simow , a jak wybierzesz opcję "graj" i klikniesz na ten dom to rodzina sie nie wgrywa.
Powód nieaktualne mody i CC albo zbugowany sejf

3.Nie masz opcji na Menu "Wczytaj grę" ?
Powód
Stworzylaś nową rodzine i zamiast po zapisaniu jej do biblioteki wyjsc do Menu kliknelaś duze zielone V i tym samym rozpoczęlas nową gre i usunelaś stary sejf

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (339 wyświetleń)

Dot.: Usunięta rodzina

Community Manager

Hej @itsamisu

 

Udało Ci się uporać z opisanym przez Ciebie problemem? Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem