Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

autor: NattyHe
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

[ Edytowane ]
★ Novice

Kiedy chciałam wejść w The Sims 4 to mi wyskakuje że trzeba zaktualizować Origin, to mi to sie automatycznie robi. I potem wchodze w The Sims 4 i jak wchodzi to jest jakby miejszy ekran. Myśle No Okej może jakiś błąd pewnie zaraz bedzie normalnie. Jak już mi weszło Na strone główną to patrze a tam nie ma tego "Nowa Gra" i "Wczytaj Gre" co ogólnie prawie zawsze miałam. I wchodze w ten znak Jako GRAJ i mi wyskakuje to stwórz Sima. Patrze do bibloteki mojej a tam nie ma nic co stworzyłam ani żadnej mojej rodziny ani domku ani nic stworzone przezemnie ! Tak strasznie mi jest przykro, próbowałam się skontaktować jakoś z kims co by mi w tym pomógł, np : EA czy coś Ale dokładnie niewiem jak. Sprawdzałam Po różnych stronach itak ale niewiem. W takiej jestem rozpaczy ! Prosze, może ktoś sie o co chodzi ? D;

Wiadomość 1 z 33 (27 999 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@NattyHe Witaj!

 

W przypadku zapisów, gra Sims 4 przechowuje cały progres na Twoim dysku twardym. Dokładnie w folderze: Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\saves lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\saves) 

 

Gra tworzy tzw. backup każdego Twojego zapisu więc jest szansa odzyskania świata i rodzin. W tym celu wykonaj kroki poniżej:

 

W folderze Dokumenty>> Electronic Arts>> The Sims 4 i wejdź do folderu "saves"


Znajdziesz tam zapisy gry z różnymi rozszerzeniami: ".save" np. Slot_00000001.save  oraz  ".save.ver0/1/2/3..." np. Slot_00000001.save.ver0 

 

Zapisy z końcówką ".ver[numer]" to kopie zapasowe Twojego zapisu głównego. 

  • najmniejszą ilość postępu ma plik z .save.ver0
  • najwięcej czasu i postępu w grze ma plik z .save.ver4

Aby spróbować przywrócić zapis  kopii zapasowej zmień nazwę lub przenieś plik głównego zapisu np. Slot_00000001.save (zmień nazwę np. na Slot_00000001_kopia.save)

 

Następnie usuń końcówkę ".ver[numer]" zostawiając ".save" np. Slot_00000001.save.ver4 zmień na Slot_00000001.save

 

Metodą prób i błędów spróbuj kilka wersji tych plików zapasowych a możliwe, że przywrócić chociaż  w cześci utracony postęp. Trzymam kciuki! Fingers crossed

 

Przykład: Wink

 

Captu54353re.PNG

 

PS. Aby wyświetlić rozszerzenia plików - zajrzyj TUTAJ

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 33 (29 293 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@NattyHe Witaj!

 

W przypadku zapisów, gra Sims 4 przechowuje cały progres na Twoim dysku twardym. Dokładnie w folderze: Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\saves lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\saves) 

 

Gra tworzy tzw. backup każdego Twojego zapisu więc jest szansa odzyskania świata i rodzin. W tym celu wykonaj kroki poniżej:

 

W folderze Dokumenty>> Electronic Arts>> The Sims 4 i wejdź do folderu "saves"


Znajdziesz tam zapisy gry z różnymi rozszerzeniami: ".save" np. Slot_00000001.save  oraz  ".save.ver0/1/2/3..." np. Slot_00000001.save.ver0 

 

Zapisy z końcówką ".ver[numer]" to kopie zapasowe Twojego zapisu głównego. 

  • najmniejszą ilość postępu ma plik z .save.ver0
  • najwięcej czasu i postępu w grze ma plik z .save.ver4

Aby spróbować przywrócić zapis  kopii zapasowej zmień nazwę lub przenieś plik głównego zapisu np. Slot_00000001.save (zmień nazwę np. na Slot_00000001_kopia.save)

 

Następnie usuń końcówkę ".ver[numer]" zostawiając ".save" np. Slot_00000001.save.ver4 zmień na Slot_00000001.save

 

Metodą prób i błędów spróbuj kilka wersji tych plików zapasowych a możliwe, że przywrócić chociaż  w cześci utracony postęp. Trzymam kciuki! Fingers crossed

 

Przykład: Wink

 

Captu54353re.PNG

 

PS. Aby wyświetlić rozszerzenia plików - zajrzyj TUTAJ

 

Wiadomość 2 z 33 (29 294 wyświetleń)

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

★★★ Newbie

dzięki udało mi się i polecam przywracać najpierw te save z największym numerem na końcu

Wiadomość 3 z 33 (25 047 wyświetleń)

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

★★★ Newbie

A co jeżeli nie mam nic w tych folderach? Co mam robić?

Wiadomość 4 z 33 (23 740 wyświetleń)

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

★★★ Newbie

zrobiłam tak i mam rodzinki Standard smile tylko że...straciłam teraz wszystkie światy co zrobić??>

Wiadomość 5 z 33 (23 322 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

Hero (Retired)
@inez27

Napraw gre na Origin
Origin/Moja bibioteka gier - prawym myszy na okładkę TS4 - opcja "napraw grę"
Jesli masz jakies mody to przedtem wysun folder mods na pulpit

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 6 z 33 (23 303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

@kreatora 

 

Nie dublujmy odpowiedzi: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/dlaczego-usunely-mi-sie/m-p/8423153#M3775

 

Pozdrawiam. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 7 z 33 (23 299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

★★★ Novice

nie zadziałało i w dodatku nie mogę wejść w grę, bo wyskakuje jakiś błąd... co robić?

Wiadomość 8 z 33 (19 587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

Hero (Retired)
@Polcia2008080927

Podaj numer błedu i jesli jest tam jakis opis to podaj go tez.
Jeśli nie możesz wejść w gre to skąd wiesz ze usunely ci sie zapisy, światy i rodziny w bibliotece?
Idz do Dokumenty > Electronis Arts > The Sims 4 folder.
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Wysuń myszka folder The Sims 4 na pulpit i spróbuj uruchomić grę.
Jesli gra sie właczy to utworzy nowy folder The Sims 4 i bedzie to znaczyć, ze przyczyna błedu tkwi w twoim starym folderze gry. W takim wypadku potwierdź, ze to zadziałalo bo nastepnym krokiem będzie odzyskanie twoich starych zapisów rodzin i tego co miałaś w bibliotece

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 9 z 33 (19 571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usuneło mi wszystko w The Sims 4! Światy, rodziny i wszystko w Galerii! ;(

★★★ Novice

Dziękuję. Wiem że mi się usunęło z tąd, że weszłam wtedy w grę normalnie. Dopiero po próbie przywrócenia sposobem tu podanym wyskoczył mi błąd. Aktualnie nie mam dostępu do mojego komputera, więc nie podam numeru błędu. Pamiętam tyle, że nie miał opisu, składał się z samych cyfr i był dosyć długi. Gdy tylko odzyskam dostęp do komputera napiszę numer błędu. Pozdrawiam i dziękuję za chęć do pomocy.

Wiadomość 10 z 33 (19 484 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem