Ustawienia rozdzielczości /Screen Resolution

autor: falconpoland
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ustawienia rozdzielczości /Screen Resolution

★★★ Newbie

Ustawienia rozdzielczości!

Czy ktoś z was doświadcza problemów ze zmienieniem rozdzielczości ekranu z poziomu domyślnego matrycy na mniejszy?


Mam laptopa z matrycą 4K i głównie przed aktualizacją ostatnią (po zakupie dodatku nie przejdą) miałem manualnie ustawione parametry na 1080p

W chwili obecnej nie jestem w stanie zmienić rozdzielczości na mniejszą niż 4K a wiem dokładnie że laptop nie pociągnie mi BF1 w 4K bez jakiś większych problemów

Jedynie co mogę zmienić to częstotliwość odświeżania monitora z 60Mhz na 48Mhz


Będę wdzięczny za wszelkie sugestie Standard smile


Screen Resolution!

Does any one have a problem with change screen resolution from native to lower?


I have a laptop with 4K screen and before I've purchased extension "Shall not pass" I could changed screen resolution to 1080p

but right now I can not change screen resoultion to lower than 4k

I can only change a refresh screen settings between 48Mhz and 60Mhz


I will be thankful for any suggestion Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ustawienia rozdzielczości /Screen Resolution

★★ Apprentice

Sorry za taki wykop, ale widzę że nikt nie odpowiedział a miałem podobny problem - u mnie pomogło usunięcie wszystkich plików z katalogu: Settings, znajdujący się w Dokumenty -  Battlefield1.

Niestety minus tego rozwiązania jest taki, że znikną wszelkie ustawienia w samej grze - od nowa trzeba wszystko ustawiać...

Wiadomość 2 z 2 (531 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem