Uruchomienie gry/optymalizacja cienia/zawieszenie

autor: TenCoWygrywa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Uruchomienie gry/optymalizacja cienia/zawieszenie

★ Novice

WITAJCIE!!! 
Pojawiam się tu z jednym z najgorszych problemów jakie mogło mi sprawić korzystanie z usług Elektroników!


Otóż- kiedy odpalam SW: Battlefront 2  to gra wczytuje się do poziomu loga czyli (niepotrzebnej) "OPTYMALIZACJI CIENIA".

Po czekaniu paru minut produkcja nie chce wczytać się dalej do poziomu Lucasfilmu, a gra zawiesza się bezpowrotnie, tak, że muszę restartować komputer. Wcześniej wczytywała się krócej niż chwilę!!!

Wszystko zaczęło się od nowego sterownika wprowadzonego na przełomie września i października jak i po nowej aktualizacji, która wprowadziła jakieś śmieszne optymalizacje. Gra wcześniej działała mi na średnich ustawieniach, a jeszcze wcześniej na maksymalnych.

Niestety jakiś debil zmienił grę 3 razy tak, że mechanika gry została wielokrotnie zmieniona- na niekorzyść EA. Skorzystałem z pomocniczego portalu, w którym mogłem sprawdzić czy komputer spełnia wymagania i okazuje się, że moja karta graficzna GeForce GTX 650 Ti BOOST jest za słaba.

Z tego co mi wiadomo moja karta jest dwukrotnie bardziej wydajniejsza od GeForce GTX 660!!!

Na domiar dodam, iż posiadam Battlefield 1 (pierwsza wojna światowa), który również za Chiny nie powinien mi się włączyć, a działa na ultra ustawieniach!

Są to wersje cyfrowe i mimo naprawy STAR WARS BF2 i tak crashuje się jak powyżej napisałem.

ELEKTRONICY olali moje zapytanie bezpośrednio przez ORIGIN, także liczę na pomoc z Waszej strony.

P.S. Jak mi tego nie naprawią to niech zabierają jakieś 2000 godzin (z BF1, SW BF1, SW BF2) w cholerę, a ja chcę pieniądze z powrotem, bo nie mogę korzystać z usługi, a skoro działało wcześniej to znaczy, że wina leży maksymalnie po stronie EA!!! Pozdrawiam Napikator (gość ze skillem, mam prawie wymaksowane te gry- tzn. już mi się prawie znudziły Large smile )

Wiadomość 1 z 4 (3 442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Uruchomienie gry/optymalizacja cienia/zawieszenie

Witaj

 

Karta na 100000% nie jest wydajniejsza niż 660 bo na 660 są stabilne 60 FPS a 650Ti ma skoki, nie trzyma 60. BF1 na Ultra możechodzi ale w 40 FPS max 

 

Co może ci pomóc:

  • skoro gra działała na starszych sterownikach to trzeba zrobić ich downgrade z TEJ strony i powinna działać, albo wykonać całkowity format co nie zmienia faktu ze PC nie spełnia wymagań, wymienionych gier.

Co do zwrotu pieniędzy raczej po 2000h jest to nie możliwe  Gwarancja zadowolenia z gry

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (3 429 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Uruchomienie gry/optymalizacja cienia/zawieszenie

Witaj

 

Karta na 100000% nie jest wydajniejsza niż 660 bo na 660 są stabilne 60 FPS a 650Ti ma skoki, nie trzyma 60. BF1 na Ultra możechodzi ale w 40 FPS max 

 

Co może ci pomóc:

  • skoro gra działała na starszych sterownikach to trzeba zrobić ich downgrade z TEJ strony i powinna działać, albo wykonać całkowity format co nie zmienia faktu ze PC nie spełnia wymagań, wymienionych gier.

Co do zwrotu pieniędzy raczej po 2000h jest to nie możliwe  Gwarancja zadowolenia z gry

Wiadomość 2 z 4 (3 430 wyświetleń)

Dot.: Uruchomienie gry/optymalizacja cienia/zawieszenie

★ Novice

Hej! 

 

Dzięki za odpowiedź Angel  Trochę mnie poniosło, gdyż jestem tym faktem poirytowany, aczkolwiek dodam, że obie gry działały na 120 fps'ach. Mam specjalnie złożony komputer pod Battlefield 1 i dziwi mnie, że ze SW: BF działało niemalże idealnie, a teraz nie mogę tej gry normalnie uruchomić. Spróbuję z przeinstalowaniem sterownika może to coś pomoże. 

Wiadomość 3 z 4 (3 421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Uruchomienie gry/optymalizacja cienia/zawieszenie

★ Novice

W związku z tym, że moja głupota nie zna granic... Einstein się nie mylił :D

 

Przepraszam, jeśli uraziłem kogoś, bo choć wiedziałem, że sterownik muszę zaktualizować to nie robiłem tego przez chyba 3 wersje sterownika.

 

Nie wiem czemu, ale sporadycznie teraz ekran mignie na czarno tak jakby się wyłączył, a gra DZIAŁA NA 120 FPS na średnich bez ścinek. Czasami (rzadko- przeważnie po długim korzystaniu z peceta) się grafika wykrzacza, ale to wiem, że od mojej karty graficznej. Dziękuję za pomoc i linkowego liścia w twarz, żebym pamiętał o aktualizacjach sterowników.

 

 

Zamykam temat i pozdrawiam. Do zobaczenia w TOP 5 na każdej mapie :D Napikator

Wiadomość 4 z 4 (3 407 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem