Dot.: Uniform Solider Aiming (stałe celowanie)

autor: bartekjacek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Uniform Solider Aiming (stałe celowanie)

★★★★★ Newbie

Witam. Tak jak w temacie mam problem z tą opcją w grze. W teorii po włączeniu jej, czułość (sensivity) na różnych celownikach(x1,x2,x4 itp.) powinna być taka sama. U mnie jednak różnica jest znikoma. Niezależnie jaką wartość współczynnika ustawie nie jestem w stanie ustawić czułości wszystkich celowników tak jak sugeruje ta opcja. Im większe przybliżenie tym niższa czułość. Zamiast wyrównania, o którym rozpisują się na różnych forach u mnie jest co najwyżej ciut szybsza czułość na celownikach o wyższych wartościach przybliżenia. Jednak do zrównania czułości to jest bardzo daleko, nie ma większej różnicy czy mam tę opcję włączoną czy nie. Tu moje pytanie. Czy da się coś z tym zrobić? Komuś działa to poprawnie? Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Uniform Solider Aiming (stałe celowanie)

Hej,

Sugerowałbym zajrzenie do TEGO tematu na angielskim forum Battlelog. Wspomniana przez Ciebie opcja jest tam bardzo dokładnie opisana. Powinno to pomóc Ci w prawidłowym jej ustawieniu.

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 3 (544 wyświetleń)

Dot.: Uniform Solider Aiming (stałe celowanie)

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Tak zapoznałem się z tym forum wcześniej. Niestety niezależnie od ustawień nie widzę takiej poprawy jaką sugeruje opis z forum czy osoby, które nagrały filmiki na yt z działania tej opcji.

Jednakże wczytałem się jeszcze raz w większość odpowiedzi i chyba już rozumiem w czym problem. Program zmienia sensivity w zakresie na jaki pozwala mu sposób zbierania danych przez co sprawdzanie tego za pomocą 360(obrót) mija się z celem.

Dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 3 z 3 (534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem