Ulitmate team

autor: 6luqas9
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ulitmate team

★★ Novice

Cześć

iż mam problem z division rivals bo jak dołączam to mam wszystkie paski neta i wszystko ok do momentu pokazywania składu iż pokazuje je i potem dlugo ładuje i gra za mnie bot da się to jakoś przyspieszyć iż przez to nie mogę grać ( w normalnym online jest ok)

Wiadomość 1 z 5 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulitmate team

Witaj @6luqas9 

 

Możesz to nagrać jak gra za Ciebie bot i wrzucić na YT i tu podać link ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulitmate team

★★ Novice

to ja to może o pisze :

Dołączam wybieram stroje i pokazuje składy i w tym momencie gra bardzo się długo wczytuje i po tym gre tak jakby przyspiesza do pewnego momentu ( i wtedy gra za mnie bot) ale przyjdzie moment że już mógłbym normalnie grać ale no nie da się Frown( i nie mogę zagrać zadnego meczu w fut ( okazało się że w squad battels singleplayer też nie mogę zagrać) Frown(( 

Wiadomość 3 z 5 (291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulitmate team

★★★★ Novice

Opóźnienia Fify też tak miałem kiedyś i po którejś latce problem ustąpił. Więc tylko ci pozostaje czekać. Dodam że połączenie w uotracer było bdb tak stwierdził pracownik Ea a problem występował 

Wiadomość 4 z 5 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulitmate team

★★ Novice

ale nie wierzę żeby ea zrobiło jeszcze jakąś łatkę a zostały tylko 2 miesiące i nowa fifa więc no. (gram na pc) 

Wiadomość 5 z 5 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA