Dot.: Ulepszenie PC'ta do Battlefield V

autor: kot19732
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ulepszenie PC'ta do Battlefield V

★★ Novice

Cześć, zauważyłem że BFV nie do końca wyrabia na moim pc na minimalnych ustawieniach. Chciałem się dowiedzieć co mogę zmienić w moim kompie aby gra chodziła płynnie. 

Specyfikacje: 

GTX 1050Ti 

I5-7400

8.0 GB RAM

Płyta Główna: MSI H110M PRO-VD

Windows 10 64-bit

Czy wymiana samego procesora wystarczy? Jeśli tak to jaki procesor będzie najlepszy do kwoty 1500zł?

Wiadomość 1 z 4 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulepszenie PC'ta do Battlefield V

★★ Guide

Kolego do gry jest specyfikacja sprzętowa minimalne wymagania i maksymalne o to też chodzi ile masz kasy do wydania bo z tego co widzę to na pewno brakuje Ci pamięci, jak płyta pozwoli wsadż 16 GB  potem możesz zmieniać dalej (procesor, grafika) pytanie czy będzie to opłacalne na dłuższą metę czy nie lepiej zainwestować w nowy sprzęt

Wiadomość 2 z 4 (481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulepszenie PC'ta do Battlefield V

★ Guide
@bartasss99 Wypadałoby wymienić parę: CPU i GPU, ale to nie ma większego sensu - w podobnej kwocie złożyłbyś kompa na AMD, który byłby sporo wydajniejszy.
Mógłbyś wymienić samą kartę graficzną np. na używanego GTX1060 6 GB - działałoby to u ciebie z lekkim bottleneckiem, ale poprawa byłaby widoczna. To już nie te czasy, że tylko CPU podnosi ilość FPS. Obliczenia przeszły na GPU.
Wiadomość 3 z 4 (480 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ulepszenie PC'ta do Battlefield V

★★ Novice

Raczej więcej niż 1500zł nie planowałem wydadawać. Jeśli chodzi o inwestycje w nowy sprzęt to nie wiem czy jest to możliwe przy moim małym budżecie, chociaż nie znam się mocno na sprzęcie. 

Wiadomość 4 z 4 (469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem