Turnieje w Fifa 21

autor: GepardXX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Turnieje w Fifa 21

★★★★ Novice

Hej, zgłaszajmy EA błędy w Fifie 21 to może się w końcu temu przyjrzą. Kto gra w tryb turniejów zauważył, że w Fifie 20 na PS4(nie wiem czy na innych platformach też) po rozegraniu pewnej ilości meczów w tym właśnie trybie, gra crashuje i wyrzuca do pulpitu konsoli. Błąd ten całkowicie uniemożliwia granie w turnieje i uważam, że jest to naprawdę żałosne w grze, którą co roku bez wielu nowości sprzedają za pełną cenę. Wszystkie funkcje powinny być chociaż grywalne, a niestety nie są. Chyba, że ktoś ma inny pomysł czym to jest spowodowane?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 9 (1 114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Turnieje w Fifa 21

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@GepardXX

Wyrzucać do pulpitu moga jakies aplikacje dzialajace w tle,
Na pewno Blitz gg , Riva Tuner Statistic Server oraz Afterburner albo Nahinic2 od MSI
Oczywiscie tez kazda inna aplikacja kontrolująca gre i działajaca w tle ,
Blitz i Riva Statistic Server nalezy odinstalować pozostale wylaczyć,

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 9 (1 076 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Turnieje w Fifa 21

★★★★ Novice

„Wyrzuca do pulpitu” jest w formie przenośni. Oczywiste jest to, że jak napisałem że gram na Ps4 to wyrzuci mnie to menu konsoli. Bo na PlayStation chyba nie używam zewnętrznych programów czyż nie?

Wiadomość 3 z 9 (1 071 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Turnieje w Fifa 21

Community Manager

Hej @GepardXX 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Czy podczas wyrzucenia do menu głównego konsoli pojawia się jakiś numer błędu? Czy wyrzucenie zdarza się po rozegraniu określonej ilości meczy, czy nie ma na to reguły? 

Wiadomość 4 z 9 (1 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Turnieje w Fifa 21

★★★★ Novice

W Fifa 20 błąd ten to (CE-34878-0) 

Liczby meczów nie policzyłem ale później sprawdzę to również w Fifa 21 i niedługo dam znać 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 9 (1 010 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Turnieje w Fifa 21

★★★ Newbie
@GepardXX Mnie wyrzuca rowno po 13 meczach. Sprawdzalem wiele razy...
Wiadomość 6 z 9 (978 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Turnieje w Fifa 21

★★★★ Novice

Jak tutaj użytkownik napisał, wyrzuca po 13 meczach. Zawracam się kolejny raz z prośbą o naprawienie tego błędu, który w grze jest już od tak dawna. Przekaz prosze te informacje gdzieś wyżej 

Wiadomość 7 z 9 (967 wyświetleń)

Dot.: Turnieje w Fifa 21

★ Novice

Mamy grudzień i dalej to samo, dlaczego tego nie zmieniacie. Umiecie zmieniać małe błędy, a takiego rażącego nie. Ten sam problem od fify 20. Chyba kolejnej wersji nie kupię skoro brak reakcji na taki błąd, nie mogę grać ze znajmomymi żadnego turnieju

Wiadomość 8 z 9 (742 wyświetleń)

Dot.: Turnieje w Fifa 21

★★ Novice

Mam ten sam problem w Fifie 21, wyrzuca po około 30 meczach, stworzyłem oddzielny temat ale nie łaska odpowiedzieć od dwóch miesięcy, frustrujące.

Wiadomość 9 z 9 (609 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem