Dot.: Tragiczne pozycjonowanie dźwięku bądź jego brak

autor: DarkNOV3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Tragiczne pozycjonowanie dźwięku bądź jego brak

★ Apprentice

Mam party, w którym regularnie gramy w Apex Legends i każdy z nas dostrzega problem w tej jedynej grze jakim jest częsty brak dźwięku wroga, który przemieszcza się w pobliżu, bądź dochodzi on z kierunku, którego nikogo nie ma.

 

I nie to nie jest problem sprzętowy. Weźcie coś z tym zróbcie.

Wiadomość 1 z 4 (381 wyświetleń)

Dot.: Tragiczne pozycjonowanie dźwięku bądź jego brak

Champion (Retired)
@DarkNOV3 na ps4 też tak jest mam wysokiej klasy słuchawki gamingowe Astro A50. Dużo razy przytrafia się tak jak opisujesz słyszę wroga przed sobą a wybiega za mnie lub obok tak jak często wcale nie słychać kroków
Wiadomość 2 z 4 (363 wyświetleń)

Dot.: Tragiczne pozycjonowanie dźwięku bądź jego brak

★ Guide
@DarkNOV3 Ja mam jeszcze lepsze akcje. Od kiedy wszedł nowy sezon słychać dźwięk tego zbiorn ika na odłamki chociaż nigdzie w pobliżu go nie ma. Czasem dźwięk zamykającego się kółka znika nie ma charakterystycznego buczenia tylko błoga cisza a gdy kółko zacznie zadawać obrażenia słychać tylko jak twoja postać cierpi a kółko milczy
Wiadomość 3 z 4 (348 wyświetleń)

Dot.: Tragiczne pozycjonowanie dźwięku bądź jego brak

★ Apprentice

No właśnie jeszcze zapomniałem o przypadku błędu, gdzie słychać taki odgłos jak chodzimy po lawie w losowych momentach niezwiązany z tym co się aktualnie dzieje.

Wiadomość 4 z 4 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem