The sims 4 na moim laptopie nie zmieniają opcji z ustawień.

autor: natipatipati999l
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 4 na moim laptopie nie zmieniają opcji z ustawień.

★★★ Newbie

 Pewnego razu przeczyściłam foldery, które znajdują się folderze: Dokumenty/Electronic Arts/ The Sims 4. 

Przez przypadek usunęłam jakiś folder lub plik i do tej pory w grze nie zmieniają się mi opcje. Chciałam sobie zmienić grafikę co wymaga ponownego uruchomienie gry. Więc uruchomiłam ponownie grę i nic się nie zmieniło. Mam nadzieję, że EA rozwiąże ten problem, ponieważ tracę nadzieję polecenia gry oraz wejścia do niej.

 Co mam zrobić w tej sytuacji, aby zmieniać opcje gry. Bardzo proszę o pomoc.

                                                                                            

                                                                                            Pozdrawiam całą załogę EA 

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 4 na moim laptopie nie zmieniają opcji z ustawień.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@natipatipati999l Witaj!

 

Jeśli nastąpiła ingerencja w jakiś plik z ustawieniami w folderze Dokumenty/Electronic Arts/ The Sims 4, najlepszym rozwiązaniem, aby to odkręcić będzie krok z naszego wątku, mianowicie:

 

W folderze/bibliotece Dokumenty(%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts ) > zmień nazwę folderu The Sims 4 na np. The Sims 4 kopia,

ad.1.

Captu54353E3re.PNG

ad.2.

Captu54353E33re.PNG

Po czym uruchom grę i spróbuj wtedy zmienić ustawienia! Star

Info: zapisy gry mogą zostać usunięte jednak odwołując się do powyższej INSTRUKCJI można je przywrócić! High five Polecamy również instrukcję z naszego forum dotyczącą właśnie samych zapisów gry. 

 

Powodzenia!  Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (194 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 4 na moim laptopie nie zmieniają opcji z ustawień.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@natipatipati999l Witaj!

 

Jeśli nastąpiła ingerencja w jakiś plik z ustawieniami w folderze Dokumenty/Electronic Arts/ The Sims 4, najlepszym rozwiązaniem, aby to odkręcić będzie krok z naszego wątku, mianowicie:

 

W folderze/bibliotece Dokumenty(%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts ) > zmień nazwę folderu The Sims 4 na np. The Sims 4 kopia,

ad.1.

Captu54353E3re.PNG

ad.2.

Captu54353E33re.PNG

Po czym uruchom grę i spróbuj wtedy zmienić ustawienia! Star

Info: zapisy gry mogą zostać usunięte jednak odwołując się do powyższej INSTRUKCJI można je przywrócić! High five Polecamy również instrukcję z naszego forum dotyczącą właśnie samych zapisów gry. 

 

Powodzenia!  Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (195 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem