Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

★ Novice

Witam wszystkich.

Mam problem po wgraniu dodatku Zostań Gwiazdą. Problem polega na braku wyświetlania zalecanych umiejętności w karierze aktor/aktorka. Umiejętności czasem pojawiają się na chwilę po czym znikają i nie wiadomo co należy wykona np. na przesłuchaniu. Nie posiadam wgranych modów. Gra została ponownie zainstalowana, ale błędy pozostały. Przesyłam przykładowe złe i dobre komunikaty z kariery sima.

 

 

 

Wiadomość 1 z 8 (4 125 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@pawel-awe @Matt92hew  Witajcie Standard smile

 

Informacja:

Dotyczy usterki pokazywania i znikania z panelu kariery zalecanych umiejętności dla Aktora.

 

W aktualizacji z Dnia 05.09.2019 została ta usterka usunięta, teraz wszystkie zalecane umiejętności w tym panelu, są prawidłowo wyświetlane.

 

Sprawdziłem i panel działa prawidłowo Standard smile

 

Pozdrawiam serdecznie.

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 8 (3 305 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@pawel-awe  Witaj

 

Wszystko jest jak najbardziej prawidłowe.

 

Przy tej profesji, będą tylko pokazane umiejętności zalecane, ale nie wymagane (w niektórych zleceniach tych mało płatnych, nie są potrzebne żadne wymagania i umiejętności zalecanych, więc nie są pokazywane, tylko w tych lepiej płatnych się pojawią). - To tylko taki rodzaj podpowiedzi od strony gry Standard smile

 

Wiadomo im wyższe są te umiejętności zalecane, tym lepiej sim odegra role na scenie.

 

Najpierw są przesłuchania i nie są przy tym wymagane żadne umiejętności ani zadania do wykonania. Po prostu o tych godzinach będzie wychodził z domu i znikał - pokazany będzie wskaźnik kiedy się przesłuchanie skończy.

 

Po przesłuchaniu pokaże ci się nowy termin, tym razem gry aktorskiej na scenie i w momencie jak już będzie godzina wyjścia, będziesz miał pytanie czy wysłać sima samego lub pójdziesz z nim.

 

 W przypadku puszczenia go samego, Twój sim zniknie tak samo jak na przesłuchaniu i pojawi się wskaźnik kiedy skończy pracę.

 

 W drugim przypadku będziesz towarzyszył swojemu Simowi na scenie i dopiero pokażą ci się zadania jakie ma wykonać i czas do końca pracy.

 

Jak już wróci do domu, to znowu musisz kliknąć na komputer i szukać nowych zleceń aktorskich.

 

Tak po prawdzie, tą są jednorazowe zlecenia Standard smile

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 2 z 8 (4 105 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

[ Edytowane ]
★ Novice

@Narayen 

 

Problem leży w czym innym. Zalecane umiejętności w jednym, tym samym przesłuchaniu pojawiają, się po czym znikają i ponownie się za jakiś czas pojawiają. Przykład poniżej w załączonych zrzutach ekranu. Proszę o pomoc, gdyż często nie wiem jakie umiejętności muszę posiadać aby wykonać zadanie.

Wiadomość 3 z 8 (4 059 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@pawel-awe 

 

Wejdź do folderu dokumenty i usuń plik:

 

localthumbcache.package

 

Zobaczymy czy to pomoże.

 

Ja to jeszcze sprawdzę u siebie w grze.

 

Edit: Sprawdziłem u siebie w grze, i jest tak samo jak u Ciebie - Czyli zalecane umiejętności raz się pokazują i raz znikają, możliwe że to będzie drobna usterka gry.

Wiadomość 4 z 8 (4 013 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

Witaj @pawel-awe 

 

Czy nadal masz problem ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 8 (3 482 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

★★★★ Novice

Ten błąd nadal występuje w grze.

Wiadomość 6 z 8 (3 361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

★★★★★ Expert

Hej @Matt92hew 

 

Niestety, ale musi to być jakiś drobny błąd gry.

Sprawdzałem to wiele razy i na przemian pokazują się zalecane umiejętności i raz znikają.

 

Jest kilka usterek, które wyłapałem z dodatku Zostań Gwiazdą np:

 

jeden błąd co mnie irytuje to, że moje Simki nie są już gwiazdami - zero gwiazdek, zarezerwowałem im kurację gwiazd przez telefon, a mimo tego nadal zostały im jakieś "szczątki" z gwiazdorstwa - dostają jakieś zlecenia, propozycje pracy, do skrzynki na listy nadal przychodzą paczki od hejterów i fanów itd..

Wiadomość 7 z 8 (3 354 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Zostań Gwiazdą - brak zalecanych umiejętności dla aktora

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@pawel-awe @Matt92hew  Witajcie Standard smile

 

Informacja:

Dotyczy usterki pokazywania i znikania z panelu kariery zalecanych umiejętności dla Aktora.

 

W aktualizacji z Dnia 05.09.2019 została ta usterka usunięta, teraz wszystkie zalecane umiejętności w tym panelu, są prawidłowo wyświetlane.

 

Sprawdziłem i panel działa prawidłowo Standard smile

 

Pozdrawiam serdecznie.

Wiadomość 8 z 8 (3 306 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem