Dot.: The sims... 2

autor: catbatoad
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims... 2

★★★ Newbie

Witam. Jestem jedną z tych osób, która woli The sims 2 bardziej niż The sims 4. Do tej pory grałam na własnych płytach, które kolekcjonowałam, ale jak to bywa z płytami... przestają działać z różnych powodów. Nie chcę kupować nowych (starych tak na serio) płytek - tym bardziej, że już nie ma ich za bardzo w sprzedaży, a i udostępniono wszystkie części za darmo (nie pobrałam bo przecież miałam swoje). Nie wiem więc co zrobić żeby nadal móc grać Frown Mam płytki, kody, mogę poświadczyć zdjęciem z własną twarzą nawet żeby nie było iż kłamię. Chciałabym zapisać simsy na moim koncie origin, ale już nie da się pobrać znikąd, a automaty za 20 zł dla tysiąca osób są a) nielegalne b) pewnie i tak działają krótko. Czy ktoś może oferować mi dostęp do swojego konta żeby pobrać grę (o ile możliwe jest późniejsze granie offline) lub sprzedaż konta z samą grą The sims 2, albo czy mogę ściągnąć jeszcze bezpośrednio w jakiś sposób grę z Origin/EA? Bardzo mi zależy, już od roku szukam rozwiązania, a kolejne płyty przestają działać. Ciągłe wgrywanie i odinstalowywanie jest męczące. Jakieś porady? Proszę o uprzejmość - mam świadomość jak głupia może się wydawać ta sprawa/to pytanie.

Wiadomość 1 z 5 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims... 2

★★★★★ Expert

@catbatoad  Witaj Standard smile

 

No niestety, ale nie sądzę żeby ktoś udostępnił Ci swoje konto Origin bądź odsprzedał - Tego nie wolno robić Standard smile przykro mi.

 

Gra od kilku lat lub więcej, nie jest wspierana przez Electronic Arts.

 

Możesz ew. spróbować skontaktować się z pomocą EA i zapytać, czy będzie taka możliwość - żeby zarejestrować klucze The Sims 2 na Twoim koncie - Instrukcja

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (387 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims... 2

★★★★★ Expert

@catbatoad  Witaj Standard smile

 

No niestety, ale nie sądzę żeby ktoś udostępnił Ci swoje konto Origin bądź odsprzedał - Tego nie wolno robić Standard smile przykro mi.

 

Gra od kilku lat lub więcej, nie jest wspierana przez Electronic Arts.

 

Możesz ew. spróbować skontaktować się z pomocą EA i zapytać, czy będzie taka możliwość - żeby zarejestrować klucze The Sims 2 na Twoim koncie - Instrukcja

Wiadomość 2 z 5 (388 wyświetleń)

Dot.: The sims... 2

★★★ Newbie

odsprzedanie konta też jest nielegalne? :o myślałam, że tylko wypożyczanie jak na allegro 

Wiadomość 3 z 5 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims... 2

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@catbatoad 

 

Kupowanie kont na Origin jest nielegalne. Przeczytaj tą umowę : Umowa użytkownika 

 

Ponadto użytkownikowi nie wolno bez wyraźnego upoważnienia rozprowadzać, pokazywać lub wyświetlać publicznie, wydzierżawiać, sprzedawać, przesyłać, przekazywać, publikować, edytować, kopiować, tworzyć utworów pochodnych, wynajmować, dalej licencjonować, rozprowadzać, dekompilować, poddawać inżynierii wstecznej ani w żaden inny niedozwolony sposób korzystać z zawartości lub uprawnień.

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (370 wyświetleń)

Dot.: The sims... 2

★★★ Newbie

dzięki!

Wiadomość 5 z 5 (359 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem