Re: The Sims 4 problem z otwarciem

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

Hero (Retired)
@Lusilsantos

Nie moze być. Wykluczone .
Aby naprawic pliki gry nie jest potrzebna reinstalacja gry - zwykla naprawa gry na Origin jest wystarczajaca, Zrob to teraz bo widze ze gra ci sie nie wlacza dalej. Jesli po naprawie gry gra nadal sie nie właczy podaj mi te dane komputera
Jednak na odpowiedz po podaniu tych danych będzisz musiała poczekac bo musze przestudiowac te dane i wyszukac gdzie tkwi pzyczyna,
Inna sprawa ze winien moze byc Origin ale to dopiero sie okaze jak zobacze te dane,
Wiadomość 21 z 34 (342 wyświetleń)

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

★★ Apprentice
@kreatora jeszcze dodatki się ściągają. To mam otworzyć bez dodatkow czy nie?
Wiadomość 22 z 34 (339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

Hero (Retired)
@Lusilsantos

Nie wolno wszystko musi sie zainstalowac najpierw!
A jeslichodzi o mody :Po każdej aktualizacji większość skript modów i część CC (ubrania, skiny, oczy, włosy, meble i inne) będzie juz niekompatyblina z grą i bedzie ja psuc.
Sprawdzanie co padlo tym razem po patchu w naszym folderze mods i wymiana albo usunięcie tego co juz nie działa lub działa źle to cena jaka gracz placi za uzywanie tych nie aprobowanych przez EA nieoficjalnych dodatków do gry z netu.
Jak sprawdzic co juz jest niekompitabilne z grą;
Przeklejaj po kolei swoje mody i CC z pulpitu do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzajac czy błąd nie wrócił . Skript mody sprawdzaj po jednym,ale jeśli masz dużo CC (ubrania, wlosy, skiny) podziel je na mniejsze podfoldery po 50 sztuk CC w jednym i sprawdzaj te podfoldery kolejno.
Wiadomość 23 z 34 (335 wyświetleń)

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

★★ Apprentice
@kreatora mam lekcje obok i sie tak dlugo koncza. Ale zaraz sie rozlacze wiec bedzie spk
Wiadomość 24 z 34 (333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

★★ Apprentice
@kreatora już wszystko sie pobralo. co teraz?
Wiadomość 25 z 34 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

Hero (Retired)
@Lusilsantos

Wlacz gre pograj byle jakim simem 3 minuty iw wyjdz bez zapisu
Wiadomość 26 z 34 (322 wyświetleń)

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

★★ Apprentice
@kreatora dobra weszlam do gry pogralam chwile i wyszlam bez zapisu. co teraz?
Wiadomość 27 z 34 (304 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

★★ Apprentice
@kreatora A i nie bede sciagac tych modow nie jestem specem jak ty i jeszcze cos pogorsze
Wiadomość 28 z 34 (303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

★★ Apprentice
@kreatora co robić?
Wiadomość 29 z 34 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 problem z otwarciem

Hero (Retired)
@Lusilsantos

Teraz mozesz odzyskac te stare foldery saves i Tray wedlug przepisu podanego wyzej jesli masz je na pulpicie . Mysle, że twoj stary zapis bedzie działal bo widac ze przyczyną chyba byl jakis przeterminowany, zepsuy mod
Wiadomość 30 z 34 (295 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem