Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

autor: Myrasz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

★ Guide

Dzień dobry,

Ja tylko z zapytaniem do kolegów z EA - czy jest znany problem nieprzyznawania nagrody za ukończenie aktualnych TW i można spodziewać się łatki w niedalekiej przyszłości?

Wiadomość 1 z 5 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

[ Edytowane ]
★ Guide

Dotarłem do domu. Brak WBF. Szczerze, to czekam na rozwiązanie problemu w nadchodzącej łatce/patchu/czymkolwiek. Liczę, że takie rzeczy są weryfikowane z uwagi na istniejący powszechnie problem i nie jest wymagany kontakt telefoniczny/mejlowy w tej sprawie, aby go naprawić. Chyba nikt z EA ani tym bardziej z użytkowników - chociaż pewnie są zdesperowani - nie oczekuje, że będą do siebie dzwonili z każdym problemem developera. Ja również nie mam ochoty do nikogo pisać w tej sprawie(poza tym forum), ani tym bardziej dzwonić. Jeśli waluta przyjdzie - dobrze, jeśli nie - nie będę płakał. Liczę tylko na odpowiedzialne podejście EA i weryfikację problemu, który został przez nich stworzony.

 

I to jest właśnie - moim zdaniem - rozwiązanie problemu, który oczywiście oznaczę. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (497 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

Community Manager

Hej @Myrasz 

 

Odpowiedzi na podobne pytanie udzieliłem tutaj Standard smile


@EA_Kuba napisał/a:

Otrzymujemy podobne zgłoszenia od innych graczy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nagroda za ukończenie wszystkich zadań (5000cc) jest przyznawana po upływie kilku godzin od spełnienia wszystkich kryteriów zadania. Zdaje się, że na Twoim koncie nagroda za wykonanie zadania została przyznana, nie mniej więcej szczegółów na ten temat dowiesz się kontaktując się z nami bezpośrednio


Podsumowując - waluta trafia na Twoje konto, nie mniej z kilku godzinnym opóźnieniem. 

Wiadomość 2 z 5 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

★ Guide

Domyśliłem się że może być problem z przyznaniem 5000 WBF dlatego odczekalem trochę zanim poruszyłem temat. Zadania przyznawajace nagrodę ukończyłem w sobotę, wczoraj na wszelki wypadek ukończyłem resztę których nie musiałem. Jak wrócę do domu zobaczę czy to coś zmieniło.

Wiadomość 3 z 5 (505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

[ Edytowane ]
★ Guide

Dotarłem do domu. Brak WBF. Szczerze, to czekam na rozwiązanie problemu w nadchodzącej łatce/patchu/czymkolwiek. Liczę, że takie rzeczy są weryfikowane z uwagi na istniejący powszechnie problem i nie jest wymagany kontakt telefoniczny/mejlowy w tej sprawie, aby go naprawić. Chyba nikt z EA ani tym bardziej z użytkowników - chociaż pewnie są zdesperowani - nie oczekuje, że będą do siebie dzwonili z każdym problemem developera. Ja również nie mam ochoty do nikogo pisać w tej sprawie(poza tym forum), ani tym bardziej dzwonić. Jeśli waluta przyjdzie - dobrze, jeśli nie - nie będę płakał. Liczę tylko na odpowiedzialne podejście EA i weryfikację problemu, który został przez nich stworzony.

 

I to jest właśnie - moim zdaniem - rozwiązanie problemu, który oczywiście oznaczę. 

Wiadomość 4 z 5 (498 wyświetleń)

Dot.: Teatry Wojny(PC) - waluta WBF

★★ Guide

Kolego za te zadanie należy się Kasa Kampani a nie waluta WBF

Wiadomość 5 z 5 (481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem