Ta gra to bajorko błota i rozpaczy

autor: Ejtwar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ta gra to bajorko błota i rozpaczy

★★★★★ Apprentice

Właśnie dowiedziałem się że po ostatniej aktualizacji nie może być 0:0 bo gra głupieje :D Mała biała kropeczka i zero czegokolwiek jeśli chodzi o system. Stadion się kręci i tyle. Te rzekome uśpienie serwerów dla potrzeby wprowadzenia jednej "aktualizacji widmo" było naprawdę beznadziejnym pomysłem i mówię to otwarcie. Jedna oficjalna aktualizacja i jedna widmo, tak było od początku i tak zostanie. Te widma wprowadzają zamęt i jasno dają do zrozumienia że manipulujecie grą na swoje potrzeby. [Żadne tłumaczenie że tak nie jest mnie nie przekona bo dowód na to że widma istnieją są, a na to że ich nie ma... nie ma] Obecnie faule są nawet za samo trafienie w piłkę, wiem bo widziałem na powtórkach. Zerowa styczność z rywalem a tu faul. Zawodnicy ze strzałami 85+ nie potrafią zdobyć najprostszej bramki nawet z odległości 3 kroków do bramki. Kuriozum i abstrakcja zaczyna dziać się w ostatnich 10 minutach spotkania wtedy to już nawet mi się nie chce robić cokolwiek po za wybiciem piłki w cholerę aby tylko nią nie grać bo zwyczajnie się nie da. Gra będzie robiła wszystko aby mecz nie zakończył się remisem albo żeby nie wygrać, losowo dla którejś ze stron. Absurdy przyjmowania piłek to już odrębny temat a także:

- zamiana miejsc zawodników wszelkiej klasy ŚP w każdej formacji na boisku

- brak reakcji ze strony gry w pewnych dziwnych momentach

- losowość działań po naciśnięciu klawisza

- jednym zdaniem "gra w której po naciśnięciu klawisza nie wiadomo co się stanie".

Najgorzej wydane pieniądze, na szczęście raz.

Wiadomość 1 z 1 (229 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA