TS4 w trybie okienkowym nie chce się włączyć!

autor: Koraj123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

TS4 w trybie okienkowym nie chce się włączyć!

★★★★★ Newbie

Witam, 

Mój problem polega na tym, że ostatnio włączyłam TS4 w trybie okienkowym. Wszystko było dobrze i gdy skończyłam robić to co chciałam w grze zamknęłam ją. Następnego dnia chcąc pograć w TS4 kliknęłam 'graj' w aplikacji Origin i gra się włączyła, było logo "Maxis" i potem znaczek 'The Sims 4' następnie okno się zmniejszyło do takiego małego paseczka, a gdy chciałam to kliknąć to był cały biały ekran w oknie, a w tle grała muzyka. Próbowałam naprawić grę w aplikacji Origin, lecz to nic nie dało. Sytuacja ta powtarza się od tygodnia. Bardzo proszę o pomoc! 

Wiadomość 1 z 4 (4 577 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: TS4 w trybie okienkowym nie chce się włączyć!

[ Edytowane ]

Witaj @Koraj123 

 

Przede wszystkim, jeżeli posiadasz w grze jakieś mody/CC to przenieś folder Mods na pulpit komputera, gdyż jakiś z nich może być zepsuty i to on mógł zepsuć ci grę.

Z Moich Dokumentów usuń  plik localthumbcache.package.

 

A teraz pytanie: czy  tryb okienkowy zaznaczyłaś w grze?

 

Jeżeli tak zrobiłaś to także powinnaś zaznaczyć rozdzielczość dostosowaną do ekranu twojego komputera.

Po zaznaczeniu tych dwóch opcji ekran gry powinien się zmniejszyć tak, żeby na dole ekranu pokazał się pasek narzędziowy komputera, który jest częścią pulpitu.

 

1. wchodzisz w opcje gry:

 

opg1.jpg

 

 

2. Ustawiasz tryb okienkowy oraz rozdzielczość ekranu  tak, żeby gra zajęła maksymalnie cały ekran i na dole ekranu był widoczny pasek komputera:

 

opg2.jpg

 

Sprawdź też, czy w aplikacji Origin nie masz przypadkiem zaznaczonej opcji Origin w grze, jeżeli jest zaznaczona to ją odznacz: 

Włącz Origin -> Kliknij zakładkę "Origin" -> Kliknij "Ustawienia aplikacji" -> Naciśnij "Origin w grze" -> Odznacz opcję "Origin w grze".

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (4 562 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: TS4 w trybie okienkowym nie chce się włączyć!

[ Edytowane ]

Witaj @Koraj123 

 

Przede wszystkim, jeżeli posiadasz w grze jakieś mody/CC to przenieś folder Mods na pulpit komputera, gdyż jakiś z nich może być zepsuty i to on mógł zepsuć ci grę.

Z Moich Dokumentów usuń  plik localthumbcache.package.

 

A teraz pytanie: czy  tryb okienkowy zaznaczyłaś w grze?

 

Jeżeli tak zrobiłaś to także powinnaś zaznaczyć rozdzielczość dostosowaną do ekranu twojego komputera.

Po zaznaczeniu tych dwóch opcji ekran gry powinien się zmniejszyć tak, żeby na dole ekranu pokazał się pasek narzędziowy komputera, który jest częścią pulpitu.

 

1. wchodzisz w opcje gry:

 

opg1.jpg

 

 

2. Ustawiasz tryb okienkowy oraz rozdzielczość ekranu  tak, żeby gra zajęła maksymalnie cały ekran i na dole ekranu był widoczny pasek komputera:

 

opg2.jpg

 

Sprawdź też, czy w aplikacji Origin nie masz przypadkiem zaznaczonej opcji Origin w grze, jeżeli jest zaznaczona to ją odznacz: 

Włącz Origin -> Kliknij zakładkę "Origin" -> Kliknij "Ustawienia aplikacji" -> Naciśnij "Origin w grze" -> Odznacz opcję "Origin w grze".

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (4 563 wyświetleń)

Dot.: TS4 w trybie okienkowym nie chce się włączyć!

★★★★★ Newbie
Bardzo dziękuję za pomoc! Teraz wszystko działa!
Pozdrawiam serdecznie
Wiadomość 3 z 4 (4 556 wyświetleń)

Dot.: TS4 w trybie okienkowym nie chce się włączyć!

★★★★ Novice

Hej @danuta720 ,

mam ten sam problem co Koraj123 i zrobiłam wszystko co poradziłaś, ale gra dalej nie chce się włączyć. Czy wiesz może jak inaczej mogę to naprawić?

Wiadomość 4 z 4 (2 099 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem