Dot.: T-mobile = UTRATA PAKIETÓW

autor: brtkb
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: T-mobile = UTRATA PAKIETÓW

★★★★ Novice
@EPA_Maw Szczerze powiem ci, ze nie jest to najlepsze rozwiązanie polecam ci pobrać sobie VPS windscribe jest darmowy jak się tam zarejestrujesz dostajesz 10gb miesięcznie , połącz się z Niemcami pingi minimalnie większe ale nie przekraczają 80 i wszystko działa
Wiadomość 11 z 15 (918 wyświetleń)

Dot.: T-mobile = UTRATA PAKIETÓW

★ Novice

Rozwiązał ktoś ten problem? Bo pomoc od tmobile to porażka..

 

Wiadomość 12 z 15 (789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: T-mobile = UTRATA PAKIETÓW

★★ Novice
@GabrielCagePL Również polecam rozwiązuje to problem :D
Wiadomość 13 z 15 (684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: T-mobile = UTRATA PAKIETÓW

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Mamy 2021 rok, prawie połowa i problem dalej jest nienaprawiony pomimo zgłoszeń. Nawet w T-Mobile na światłowodzie jest ten problem.. Bo trasy są takie same jak na mobilnym.

[edytowane przez EA Kuba - usunąłem jeden z obrazków z racji tego, że był na nim widoczny Twój adres IP]

 

 

Niestety przez ten problem odechciewa mi się wbijać wyższą rangę jak co chwile mam 20-70% lossa przy dosyć niskim pingu.. I co nabije punkty w jakiejś gierce, to 2-3 gierki z lossem mi je zabierają, bo szybkie -36 pkt.

 

 

 

Wiadomość 14 z 15 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: T-mobile = UTRATA PAKIETÓW

★★★ Newbie

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem w 2021. Czyli wychodzi na to, że trzeba zmienić operatora Frown

Wiadomość 15 z 15 (416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem