Dot.: Stuttering w Battlefront II

autor: Lewipollen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Stuttering w Battlefront II

★★ Novice

Witam

Otóż w grze multi jak i w singlu doznaje tzw. Stutteringu, czyli biegne biegne i nagle jest ścina, dzwięk sie przerywa...stoje w miejscu to jest w porządku jednak jak zaczne biec/iść to znów to samo, a ten błąd jest już od Roku! i nie tylko ja mam ten problem 

Specyfikacja:

i5-6300HQ 2.3 GHz

GTX 950M 4GB

8 GB Ram

 

PS. gram na najnizszych i mam 60+ fps, ping jest dobry, synchronizacja pionową mam,najnowsze sterowniki mam,wyłączony directX12 mam

Także to wina gry a nie moje laptopa a na dysku mam o wiele bardziej wymagające gry i działają bez zarzutów, więc prosiłbym o jak najszybsze naprawienie tego błędu

Wiadomość 1 z 3 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stuttering w Battlefront II

Community Manager (retired)

@TheMaciejGames 

 

Możesz spróbować kroków z tego wątku (na dole strony) odnośnie wydajności. Jeśli korzystasz z Windows 10, możliwe, że doświadczasz problemu opisanego tutaj, który po części jest związany z zarządzaniem pamięcią przez system operacyjny po niedawnych aktualizacjach od strony Windows-a. Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 3 (228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stuttering w Battlefront II

[ Edytowane ]
★ Apprentice

z EA zawsze Tb powiedzą że to nie wina gry tylko sprzęt masz do d***. Gra posiada z milion błędów i po każdej aktualizacji dochodzi z 100 nowych. Radzę się przyzwyczaić do nich bo od premiery nie zlikwidowali żadnego. Wiele razy zgłaszałem problem i zawsze dostawałem odp że to wina mojego sprzętu

Wiadomość 3 z 3 (219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem