Dot.: Sterownik - 430.86

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sterownik - 430.86

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

wczoraj zakupiłem PVZ Battle for Neighborville, mam laptopa i niestety mój sterownik to 381.65, a wymagany min. jest 430.86.

Czy jest możliwość uruchomić grę czy muszę ją oddać?

 

Pozdrawiam,

Jacek M

Wiadomość 1 z 3 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Sterownik - 430.86

Community Manager

Hej @Chudinio25 

 

Dzięki za podane informacje Standard smile 

 

Najnowszy sterownik dla Twojej karty graficznej to 425.31. Po 11 kwietnia 2019 roku NVidia zawiesiła wydawanie nowych sterowników dla mobilnych kart graficznych z serii Kepler.

 

Spoiler
Following the posting of the final driver from Release 418 on April 11, 2019 GeForce Game Ready Drivers will no longer support NVIDIA 3D Vision or systems utilizing mobile Kepler-series GPUs. Critical security updates will be available for these products through April 2020. A complete list of Kepler-series GeForce GPUs can be found here.

Z racji zastosowanych technologi, gra PvZ: Battle for Neighborville wymaga określonego sterownika do poprawnego działania. Jeśli gra została zakupiona niedawno sprawdź czy możesz ją zwrócić, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (443 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sterownik

★★★ Newbie

moja karta to NVIDIA GeForce 820M

Wiadomość 2 z 3 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterownik - 430.86

Community Manager

Hej @Chudinio25 

 

Dzięki za podane informacje Standard smile 

 

Najnowszy sterownik dla Twojej karty graficznej to 425.31. Po 11 kwietnia 2019 roku NVidia zawiesiła wydawanie nowych sterowników dla mobilnych kart graficznych z serii Kepler.

 

Spoiler
Following the posting of the final driver from Release 418 on April 11, 2019 GeForce Game Ready Drivers will no longer support NVIDIA 3D Vision or systems utilizing mobile Kepler-series GPUs. Critical security updates will be available for these products through April 2020. A complete list of Kepler-series GeForce GPUs can be found here.

Z racji zastosowanych technologi, gra PvZ: Battle for Neighborville wymaga określonego sterownika do poprawnego działania. Jeśli gra została zakupiona niedawno sprawdź czy możesz ją zwrócić, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Wiadomość 3 z 3 (444 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem