Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

autor: Soy3r
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

★★ Novice

Mam już serdecznie dość wiecznych problemów z kolejnymi edycjami FIFY. Odkąd pojawił się ORIGIN grze towarzyszą nieustające problemy. Z wszystkimi sobie zawsze radziłem po dłuższych lub krótszych podejściach ale tego nie jestem w stanie przeskoczyć. Tydzień temu chciałem sobie zagrać parę meczy w trybie kariery a tu niespodzianka. Plik z savem uszkodzony. Załadowałem wcześniejszy - działa, ale nie do końca. Zero jakichkolwiek dźwięków - gra sama z siebie ustawiła wszystkie na 0, ale to nie problem. Największym jest to, że wykasowały się wszystkie ustawienia klawiatury i za nic nie mogę ich zmienić, a konkretnie mogę zmienić wszystko poza ustawieniem ruchu zawodników na strzałki bo gdy próbuję przypisać np. ruch w górę do strzałki w górę to automaycznie zmienia mi się okno z ruchu w górę na sprint. Tak samo jak np próbuję przypisać ruch w prawo do strzałki w prawo to zmienia mi ustawienia klawiatury z np.własnych A na własne B. W ten sposób jestem uziemiony i nie mogę grać w grę, za którą zapłaciłem. Przecież to jest skandal co się wyrabia z kolejnymi edycjami. Jeśli to wszystko będzie się powielać to będzie trzeba przerzucić się na PES. Pomóżcie proszę jeśli wiecie jak rozwiązać ten problem

Wiadomość 1 z 6 (2 961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

★★ Novice

Tak. Musiałem dojść do tego samemu, trochę ryzykując bo chyba nikt przede mną tego problemu nie miał. Wejdź do folderu ze stanami gry i zrób kopię. Potem odpal fife i usuń konto. Zaloz nowe konto, zacznij nowa karierę i zaraz po jej założeniu zapisz stan gry. Potem wylaczasz fifę i wchodzisz ponownie do folderu z save'ami. Powinien tam być teraz tylko ten jeden save zrobiony przed chwila z nową karierą. Wklejasz wczesniejszą kopię stanów gry z wcześniejszymi karierami spowrotem. Odpalasz fifę i w opcji wczytaj stany gry powinny oprócz tej nowej kariery już być te poprzednie. 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (2 441 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

W zeszłym roku grałem na PC, właśnie ze sterowaniem ruchu na strzałkach i pamiętam że trzeba było zmian dokonywać w alternatywnym ustawieniu klawiatury, bo klasycznych ustawień nie dało się edytować.

Wiadomość 2 z 6 (2 936 wyświetleń)

Dot.: Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

★★ Novice

Dzięki za odpowiedź, ale niestety również to nie działa. 

Wiadomość 3 z 6 (2 889 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

★★★★★ Newbie
@Soy3r Rozwiązałes jakoś ten problem?
Wiadomość 4 z 6 (2 452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

★★ Novice

Tak. Musiałem dojść do tego samemu, trochę ryzykując bo chyba nikt przede mną tego problemu nie miał. Wejdź do folderu ze stanami gry i zrób kopię. Potem odpal fife i usuń konto. Zaloz nowe konto, zacznij nowa karierę i zaraz po jej założeniu zapisz stan gry. Potem wylaczasz fifę i wchodzisz ponownie do folderu z save'ami. Powinien tam być teraz tylko ten jeden save zrobiony przed chwila z nową karierą. Wklejasz wczesniejszą kopię stanów gry z wcześniejszymi karierami spowrotem. Odpalasz fifę i w opcji wczytaj stany gry powinny oprócz tej nowej kariery już być te poprzednie. 

Wiadomość 5 z 6 (2 442 wyświetleń)

Dot.: Sterowanie klawiatury fifa 2019 - usunięte ustawienia

★★★★★ Newbie
@Soy3r OK, dzięki, spróbuję tak zrobić
Wiadomość 6 z 6 (2 431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA