Star Wars Jedi Fallen Order - crash

autor: Mistrzfify12345
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars Jedi Fallen Order - crash

★★★★★ Newbie

Siema 

W wczoraj kupiłem grę i zainstalowałem ją i w końcu gdy chciałem zagrać i  włączyłem grę i po jakiś 3 minutach wywala do pulpitu a potem wyskakuje crash

Wszystko robiłem aktualizowałem grę, włączałem jako administrator i  dalej wywala. 

Dxdiag jest w linku, tak samo jak crash

Laptop mam Lenovo Z51-70

Za każdą pomoc z góry dziękuje

Wiadomość 1 z 9 (1 018 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

Community Manager

Hej @Mistrzfify12345 

 

Dzięki za przesłanie nam raportu DxDiag oraz zrzutu ekranu. 

 

W pliku DxDiag widzę, że Twój komputer nie jest wyposażony w dedykowaną kartę graficzną, korzysta tylko z zintegrowanej Intel(R) HD Graphics 5500, która jest niewystarczająca do uruchomienia gry. 

 

Dzięki temu, że podałeś model swojego komputera (Lenovo Z51-70) widzę, że niektóre modele były wyposażone w kartę graficzną AMD Radeon R9 M375. Jeśli Twój komputer jest w nią wyposażony, upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej, oraz laptopa. 

 

Miej jednak na uwadze, że nawet z dedykowaną kartą graficzną, Twój komputer będzie poniżej minimalnych wymagań gry. Jeśli kupiłeś grę niedawno, możesz zwrócić ją w ramach gwarancji zadowolenia z gry - tutaj.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (991 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

Community Manager

Hej @Mistrzfify12345 

 

Dzięki za przesłanie nam raportu DxDiag oraz zrzutu ekranu. 

 

W pliku DxDiag widzę, że Twój komputer nie jest wyposażony w dedykowaną kartę graficzną, korzysta tylko z zintegrowanej Intel(R) HD Graphics 5500, która jest niewystarczająca do uruchomienia gry. 

 

Dzięki temu, że podałeś model swojego komputera (Lenovo Z51-70) widzę, że niektóre modele były wyposażone w kartę graficzną AMD Radeon R9 M375. Jeśli Twój komputer jest w nią wyposażony, upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej, oraz laptopa. 

 

Miej jednak na uwadze, że nawet z dedykowaną kartą graficzną, Twój komputer będzie poniżej minimalnych wymagań gry. Jeśli kupiłeś grę niedawno, możesz zwrócić ją w ramach gwarancji zadowolenia z gry - tutaj.

Wiadomość 2 z 9 (992 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

★★★★★ Newbie

Dziękuje za odpowiedź @EA_Kuba 

 

Wiadomość 3 z 9 (983 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

Community Manager

Proszę bardzo @Mistrzfify12345  Standard smile Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 4 z 9 (981 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

★★★★★ Newbie

ok

 

Wiadomość 5 z 9 (967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

 @EA_Kuba 

Patrzałem i mam wszystkie sterowniki zaktualizowane chyba trudno gra do odania słabo, ale dziękuje za pomoc

Wiadomość 6 z 9 (962 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

Community Manager

Hej @Mistrzfify12345 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile Oznaczę mój post jako rozwiązanie.

Wiadomość 7 z 9 (946 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

★★★★★ Newbie

ok

 

 

Wiadomość 8 z 9 (940 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi Fallen Order - crash

★★★★★ Newbie
@EA_Kuba szkoda muszę o dać grę ale trudno
Wiadomość 9 z 9 (939 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem