Dot.: Star Wars Battlefront 2 wyłącza się w trybie kampanii.

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Star Wars Battlefront 2 wyłącza się w trybie kampanii.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Proszę Państwa.

Od wczoraj występuje u mnie błąd. Jak zaznaczyłem w tytule gra wyłącza się, po około 2-4 minutach gry w trybie kampanii Główny Wątek. Od razu powiem, że multiplayer, tryb kampanii Odrodzenie oraz Arcade działają bez zarzutu. Ciekawe jest również to, że około 5 miesięcy temu przeszedłem kampanię w całości bez najmniejszych problemów. Raz gdy gra się wyłączyła, wyświetlił się komunikat: "Program NVIDIA Share przestał działać. Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie". Nie korzystam z żadnych programów podkręcających podzespoły. Proszę o szybką pomoc w tej sprawie. Dziękuję i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 4 (771 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 wyłącza się w trybie kampanii.

Community Manager (retired)

@Cirruso Witaj!

 

Na początek sprawdź kroki wymienione w tym wątku (sekcja "problemy z wydajnością"). Znajdziesz tam również informację jak wyłączyć funkcję NVIDIA Share. 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (723 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 wyłącza się w trybie kampanii.

★★ Novice

Niestety po wykonaniu proponowanych przez Was działań, problem cały czas występuję. Macie DxDiag. 

Wiadomość 3 z 4 (669 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 wyłącza się w trybie kampanii.

★★ Novice

Dziękuję za odpowiedź, EA. Naprawdę myślałem, że to porządny serwis, ale chyba się myliłem...

Wiadomość 4 z 4 (499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem