Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Star Wars Battlefront 2 The title is installed in a language you are not e

★★★ Novice

Powyższe kroki także nie przyniosły rezultatu, chyba pozostaje mi zrobić formatowanie...

Wiadomość 11 z 18 (2 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 The title is installed in a language you are not e

★★★ Newbie

Aby rozwiązać problem z grą, w przypadku posiadania windows 10, należy utworzyć nowe konto systemowe i na nim uruchomić grę. Przed chwilą sprawdziłem, działa!.

Wiadomość 12 z 18 (2 098 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 The title is installed in a language you are not e

★ Novice
Doradca mi nie pomógł. mam taki sam problem. Zasugerował format kompa.
Wiadomość 13 z 18 (1 952 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 The title is installed in a language you are not e

★ Novice
Udało mi się po przez stworzenie nowego konta w windows 7.
Wiadomość 14 z 18 (1 927 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

star wars battlefront 2 nie uruchamia się

★ Novice

Po zakupie PL wersji gry i pobraniu wyskakuje błąd, w którym opisano, że gra jest zainstalowana w języku, do którego nie mam uprawnień. Origin mam ustawiony w języku PL, klucz do gry również był PL. Błąd nadal występuje pomimo reinstalacji gry. Proszę o pomoc! Dołączam zrzut ekranu. 

Wiadomość 15 z 18 (1 768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

Community Manager (retired)

@TheRozReyk Twój postał został przeniesiony do tego wątku, znajdziesz tu potencjalne rozwiązanie].

Wiadomość 16 z 18 (1 736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

★★★ Newbie

Podbijam temat bo nadal nie ma na to żadnej mądrej odpowiedzi

 

https://gyazo.com/cdf45afa44418ff1eb880312f4b0c39e

Wiadomość 17 z 18 (1 360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Znalazlem rozwiazanie.  Dziala u mnie. Trzeba zalozyc sobie nowego uzytkownika windows i odpalic gre z tego nowego uzytkownika ( w windows 7 zaklada sie nowego uzytkownika z panelu sterowania)

Wiadomość 18 z 18 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem