Dot.: squad battles - nie odswieżanie się meczy.

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Squad battles - nie odświeżanie się meczy.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam problem w trybie squad battles ... w weekendy nie odświeżają mi się rywale, cały czas mam 4 mecze zamiast 12.

W tamten weekend było i w tym też, o tej godzinie powinienem już mieć kolejnych a zegar pokazuje 8h i 5 min Standard smile

Wiadomość 1 z 6 (535 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: squad battles - nie odswieżanie się meczy.

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Jeśli mnie pamięć nie myli bo osobiście gram tylko DR a SQ juz omijam, to od soboty rano jest odświeżenie. O 10;00, 18;00 i 2;00. Czyli dobrze Ci wskazuje. W tygodniu masz Od 0;00

Wiadomość 2 z 6 (527 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: squad battles - nie odswieżanie się meczy.

★★ Novice

nie, bo mam nadal 4 mecze kolego. Tak samo miałem w tamten weekend.

Wiadomość 3 z 6 (510 wyświetleń)

Dot.: squad battles - nie odswieżanie się meczy.

★★★★★ Newbie

Ja mam ten sam problem. Wczoraj wieczorem pisało mi że do odświeżenia brakuje 3 h a dzisiaj już 1 dzień i 10 godzin i tak od początku tygodnia. Cały czas przesuwa okres oczekiwania 

Wiadomość 4 z 6 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: squad battles - nie odswieżanie się meczy.

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

No mówię ,że może coś pomyliłem. Postaram się znaleźć artykuł o tym jak to wygląda i tu dodać. W dodatku dobrze ,że masz 4 mecze. Nie pojawi ich Ci się nagle 12. W weekend masz 12 meczy po 4 o różnych godzinach, 10,18,2 I w dodatku gdy rozegrasz 4 mecze o 10 ale potem wejdziesz dopiero o 2 (czyli tak jakby o 18 nie aktualizowałeś) to 4 mecze Ci przepadną

@mateusz7mateuszTwoja sytuacja zaś jest zupełnie inna. Zresetuj internet a jak nadal sie to nie zmieni, dzwoń do supportu.

Wiadomość 5 z 6 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: squad battles - nie odswieżanie się meczy.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@NaiteI @Benihimeqq @mateusz7mateusz Witajcie!

 

Problem został zgłoszony do studia (głównie PS4) i powinien zostać zaadresowany w następnej aktualizacji.

 

PS. Co niektórym pomogło, to powrót do menu PS4 i zamknięcie aplikacji Fifa 19 i ponowne jej uruchomienie.

Wiadomość 6 z 6 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA