Dot.: Squad battle

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Squad battle

★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 9-4-2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 13:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mozliwy zapis video
Co się dzieje? W squad battle nie dziala pressing drugiego zawodnika. Wcisniety klawisz odpowiedzialny za ta funkcje jakby nie dzialal. W fut champions nie ma tego problemu. Wygrywam mecze 5-0 ze skladami ocenionymi na 190-186. Przychodzi mecz z druzyna brazowych zawodnikow i nie moge strzelic bramki. Mam 35 strzalow na bramke z czego 25 celnych bo reszta to alupki i mecz konczy sie wybikiem 2-0 albo przegrywam bo komputer przeprowadzil jedna akcje w calym meczu i strzelil przypadkowego gola. Gram na poziomie legendarnym. Zdarzaja sie mecze gdzie gra jest tak oskryptowana ze moi zawodnicy nie umieja grac. Gulit czy vieria zapominaja jak sie podaje (podania na poziomie 70%) a Henry prime nie umie strzelac na pusta bramke z odleglosci metra bez pressingu przeciwnika. Tak jakbym gral brazowa druzyna a moj sklad jest za okolo 8 mln monet. Oczywiscie tego problemu nie mam w innych trybach np fut champions czy sezonach online. Dodatkowo w squad battle na poziomie legendarnym komputer zmienia swoje formacje na takie ktorych nie ma w grze co przedstawia zalacznik. Formacja 4-4-2 wyglada zupelnie inaczej. Czesto sie zdarza takze ze grajac w obronie nie mam mozliwosci odbioru pilki przeciwnikowi. Jestem doslownie na rowni z nim i moge wciskac dowoli kolko, krzyzyk, kwadrat i zero reakcji. Oczywiscie w innym trybie nie ma takiego problemu. W zeszlym tygodniu uzyskalem 114 k punktow w squad battle gdzie do top 100 potrzebne bylo 118 k. Jeden mecz przegralem bo moi zawodnicy zapomnieli jak sie gra a w ostaniej kolejce poucinalo mi punkty bo Henry prime nie strzela w swiatlo bramki z 2-3 metrow chociaz na powtorce ewidentnie wskaznik lotu pilki byl w swiatlo bramki.
Co powinno się stać? Chcialbym by te bledy zostaly wyelminowane albo by naprawiono moja wersje fify... nie wierze ze ludzie grajacy w tryb squad battle przez 45 meczy nie mieli takich problemow jak ja albo by ich gra nie byla tak oskryptowana. Jezeli tak jest to chcialbym zobaczyc zapis wszystkich 45 meczy losowego gracza z top 100.

Tak jak wyzej
Wiadomość 1 z 11 (457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad battle

★★ Guide

Zmartwię Cię, każdy tak ma ale EA udaje, że nic się nie dzieje. Disappointed

Wiadomość 2 z 11 (445 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad battle

★★ Guide

Muszę to odświeżyć bo teraz to już się odjaniepawliło coś niesamowitego. 5 kolejnych strzałów to były poprzeczki w tym trybie..

Wiadomość 3 z 11 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad battle

★★★ Apprentice

Nie graj w SB.a tak naprawde nie graj w fife szkoda nerw. pozdrawiam

Wiadomość 4 z 11 (411 wyświetleń)

Dot.: Squad battle

★★★ Novice
U mnie do niedzieli bylo rowniez wszystko fajnie wygrywalem prawie wszystko na legendarnym choc ciezej bylo ze slabszymi skladami cokolwiek strzelic ale teraz co dzieje sie u mnie wola o pomstwe do dzialaczy EA nie moge wygrac nic nawet na zawodowcu cale mecze przewazam a i tak przegrywam taaaakie skrypty porobili nie daje nic rowniez zmiana formacji taktyki zmiany poprostu moi wszyscy zawodnicy w klubie zapomnieli jak sie gra w ta chora gre a co za tym idzie pewnie bede kolejna osoba ktora przejdzie z fify na forta:Ppzdr
Wiadomość 5 z 11 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad battle

★★ Guide

To witam w klubie, na poziomie legendarnym dzisiaj 5:0 dla mnie z mocna drużyną, 1:0 ze średnią a tutaj Giovinco zwykły złoty strzela sobie skąd chce i w 13 minucie 2 gole. Wcześniej w innym meczu Lanzini przewracał mi Koulibalego 86 i Manolasa w walce fizycznej. Patologia, wiadomo, że odwalone są jakieś akcje pod boty bo jak dostaję 2 kosy w polu karnym i sędzia udaje że nie widzi to coś musi być. Potem bot kopnie sobie w drugą nogę i rzut karny. PATOLOGIA, na klasie światowej to samo. 2:3 dla bota w około 40 minucie bo po każdym moim golu bot odpowiada swoim. Nic się nie da zrobić, nie wazne jak szybki jest twój zawodnik to bot i tak go dogoni. Granit Xhaka doganiał mi Sessegnona 87 z kartą myśliwy..Bez tytułu.png

Wiadomość 6 z 11 (387 wyświetleń)

Dot.: Squad battle

★★★ Novice
no dokladnie wlasnie tak sie dzieje malo tego sa mecze ze bot w obronie gra poprostu murem nie do przejscia wszystkie strzaly gdzies sie od kogos zawsze obijaja w dodatku ta fifa jest tak zrypana ze grajac w dzien chodzi jak zolw za to w nocy wzrok nie nadarza za zawodnikami Standard smile
Wiadomość 7 z 11 (364 wyświetleń)

Dot.: Squad battle

[ Edytowane ]
★★ Guide

Oczywiście w niedzielę tradycyjnie boty rozgrywają mecze życia. Jesus wygrywa główki z Koulibalym, Gerard Pique szarżuje na skrzydłach gdzie nie mogą go dogonić ani Florenzi ani Ashley Young. W bramce niezmiennie trio De Gea, Begovic i Butland a na rezerwach poukrywani Messi, Ronaldo i inne karty, którym stamina się nie kończy i potrafią grać na pełnych obrotach cały mecz pojawiając się na całej powierzchni boiska. W tym trybie EA robi wszystko by gracz nie miał tej rangi na jaka zasłużył. Podanie po załadowaniu paska na maks jest tak lekkie ze zawsze jakiś cholerny Bakayoko to przejmie, strzały z daleka zawsze lecą w obrońców a to za co bot dostaje karne to już całkiem wisienka na torcie kłód pod nogami gracza. Wystarczy, że obrońca puści bąka, bot poczuje i sie przewróci i już jedenastka. Nawet nie trzeba podchodzić. Ciekawe jest też niesamowite zwiększenie skuteczności bota w doliczonym czasie 90 minuty oraz doliczonym 120 minuty. 

Ale najlepsze jest to jak EA ma wywalone w to co ludzie piszą i nikt nigdy się tym nie zajmie. Tylko wiecznie w tych tematach jest odpowiedź, że handicap nie istnieje i zamykają wątek. A moze lepiej wejść w dyskusję z graczem, podać jakieś sugestie tam do twórcy bo to forum jest od rozwiązywania problemów a nie zamiatania pod dywan i tyle. 

Tematów o niesprawiedliwości w Squad Battles jest tu tak dużo, że nie może być nieprawdą to co piszą ludzie ale ktoś tam narzucił odpowiedź z góry i zawsze jest niestety taka sama. 

 

A tak to dalej. 

Raz na legendarnym z teamem za gruby hajs wygrasz 5:0

A potem na zawodowcu z jakimiś ogórkami parchatymi przewalisz 2:3 po bramce w 99 minucie bo sędzia nie skończy meczu póki bot ma piłkę..

 

Tracicie potencjalnych nabywców kolejnych odsłon bo z roku na rok jest gorzej. Wylewy, bugi, glitche, cheaterzy i inne takie o, których tu pisać nie będę bo nie pozwalają. Frown 

 

Ewidentnie istnieje tu coś co miesza w poziomach trudności i zmienia sobie jeszcze do tego w trakcie gry formacje, piłkarzy na pozycjach i naprawdę cuda wianki się dzieją na boisku

 

W sumie to wszystko wyjaśnia.. 

https://www.youtube.com/watch?v=SJQ9t1hmKso (filmik znaleziony w necie) potem sprawdziłem u mnie, Isco w meczu ma ocenę 89 choć takiej karty ten piłkarz nie ma.. Może w moim przypadku to aż tak wysoko nie jest ale gram na legendarnym i bot ładuje sobie bramki tyłem, bokiem i tak dalej.

Wiadomość 8 z 11 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad battle

[ Edytowane ]
★ Guide

Witaj

Nie zaprzeczam, że bot jest podkręcony ale gdyby te karty wszystkie miały ten sam overall czyli 66 lub 58 to by rozgrywka odbywała się tak jak to jest w trybie sezony dla jednego gracza. Grałeś tryb sezony dla jednego gracza ? obawiam się że nie więc proponuję ci zagrać sezony dla jednego gracza. Ten tryb jest czysty jak łza i bez problemu zdobędziesz mistrzostwo pierwszej ligi tylko nasuwa się pytanie kto w ten tryb gra ? Odpowiem ci krótko, około 5 procent wszystkich graczy i jest to też płatne bo za mistrzostwo w niektórych ligach masz tak pałacone jak w sezonach online. Teraz gdyby ea zrobiła ten sam poziom ze squad battles to on by umarł w pierwszym cyklu i by nie było nim żadnego zainteresowania. Naturalnie na poziomie ultimate wszyscy maja 99 overall zgadza się ale to jest tylko komputer, sztuczna inteligencja, którą można  prosto ograć. Podam ci dwa przykłady rzut rożny odgrywasz krótko do kolegi wbiegasz na linie rozpoczynającą pole karne dośrodkowanie na dłuższy słupek i na 10 sytuacji masz 5 bramek. Następna sprawa rzut wolny przywołujesz dwóch zawodników wypuszczasz jedego i podajesz mu a on jest sam na sam wystarczy tylko zapytać bramkarza w który róg chce gola. Przy tych dwóch sytuacjach bot nie przeszkadza nam wcale ! Teraz nasuwa mi się pytanie czy to nie jest handicap dla nas ?? Wychodzi na to że jest i takich sytuacji jest sporo wystarczy tylko usiąść pomysleć a nie lecieć na pałę do przodu i się dziwić że nie można sforsować obrony. Krótkie podania, mniej trzymania piłki przy  nodze i strzelanie z każdej pozycji to jest klucz do sukcesu. Ja się osobiście cieszę że oni wszyscy maja na poziomie ultimate overall 99 bo chętnie wtedy zagram z botem bo wiem że on jest dobry i jak go ogram mam satysfakcję. Co to by mi dało jakbym go ograł 5-0 na ultimate za każdym razem ? Zagrałbym 2 razy i koniec do odstawki a tak to jest bardzo dobry sparingpartner i do tego są bardzo ciekawe nagrody od elity, którą można bez większych przeszkód zdobyć. 

Zapomnialem dodać, że do dyspozycji masz jeszcze stary system obronny w squad battles gdzie naciskasz a+b i siedzisz na czterech literach bota i on ci oddaje piłkę i to jest właśnie handicap ale znów dla nas. Popatrzccie ile mamy handicapu przypisanego nam a wy tylko o tym co ma bot nastepnym razem zastanówcie się nad komantarzem zanim go napiszecie.

miłego dnia

Wiadomość 9 z 11 (329 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad battle

★ Novice
Wszystko to co opisujesz jest mi znane i zgadzam sie z Toba. Jednakze to nie wyjasnia dlaczego w meczach Gulit, Vieira, Henry, Ronaldo 96 graja na poziomie brazowych graczy. Owszem bota mozna sie nauczyc i ograc ale zeby to zrobic gra musi byc czysta. Nie moze byc takiej sytuacji ze gra blokuje Ci celnosc podan lub strzalow. W dniu dzisiejszym sklad 83 zgranie 70 pojechal mnie 3-2 bo tak mialo byc, 4 slupki w jednej akcji ikonami prime ... nastepny mecz sklad 89 100 zgrania 5-0 wygrywam po 30 minutach ... i nie sadze zeby to byla kwestia umiejetnosci danego gracza tylko jak zadzialaja skrypty.
Wiadomość 10 z 11 (312 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA