Squad Battles

autor: Paproki1964
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Squad Battles

★★★ Novice

Gram sobie w SB i wygrywam 5:0 na legendarnym, mecz sie kończy, piłkarze schodzą do szatni i nagle utrata połączenia z WASZEJ strony bo u mnie ciągle muzyka leci z radia internetowego. 0:3 wynik oczywiście. Czy jest sposób na zwrócenie najlepiej punktów za ten mecz albo meczu? jak sprawdzałem jakość połączenia to zawsze miałem 100%

Wiadomość 1 z 4 (269 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles

★★★★ Guide

Witaj!

 

Niestety, jednak takie przypadki zazwyczaj mimo wszystko stoją po stronie użytkownika a nie serwerów. Mecz jest przegrany i nic z tym nie zrobisz. Osobiście jestem graczem i już na ponad 300 meczy nie miałem ani jednego DC związanego z internetem. Są ludzie co grają bez lagów i DC dlatego warto zastanowić się nad swoim połączeniem.

Wiadomość 2 z 4 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles

★★★ Novice

niejednokrotnie opuszczałem komputer na 5-10min w czasie SBC i po przyjściu ukazuje sie komunikat, że połączenie zostało utracone. yt normalnie leciał cały czas a tylko fife wywaliło. czy to może być po mojej stronie bo zdaje mi sie, że nie ale moge sie mylić.

Wiadomość 3 z 4 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles

[ Edytowane ]

@Paproki1964

 

Witaj

 

Ja miałem ten sam problem i okazało się, że to przez błędy w routerze, które się zbierają przez cały dzień i wtedy o różnych godzina rozłączało neta.

Dlatego teraz za każdym razem, gdy włączam fife pierw włączam na nowo router by błędy się wyzerowaly i mam spokój przez dwa dni. Warto sprawdzić też.u siebie na stronie konfiguracji routera, czy też masz błędy, ale zapewne tak, bo to normalne.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (237 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA