Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

autor: bizi78pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 08.12.2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 17:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? mecze w Squad Battels
Co się dzieje? dwa problemy: 1) walkower po zakończonym meczu - po zakończonym meczu po ostatnim gwizdku w Squad Battels wyrzuciło mnie z serwera a mecz pomimo, że wygrany 6:1 zaliczło jako mój walkower. To już trzecia, czy czwarta taka sytuacja. Rozumiem, że może wyrzucenie z serwera to problem po stronie mojego internetu (stąd często gram w SB) jednak dawanie walkowera po skończonym meczu to już przesada. 2) Idiotyczny handicap w Squad Battels jeśli chodzi o poziom ULTIMATE. Wygrywając zdecydowaną większość meczów w SB na poziome Legendarnym często kilkoma bramkami, kiedy próbuje zagrać z drużną overall ok. 70 na poziomie Ulimate przegrywam zdecydowanie kilkoma bramkami. Wynika to w dużej mierze z dodawania zawodnikom brązowym czy srebrnym umiejętności których nie posiadają np. zawodnik z tempem 55 nie jest wolniejszy od zawodnika z tempem 93, i tak samo jest z innymi umiejętnościami. Zwiększanie poziomu ma oczywiście powodować powinno zwiększenie szybkości gry i kreatywności SI, ale nie może dodawać piłkarzom poziomu cech których nie mają! Poza tym wszystkie przypadkowe piłki i rykoszety są na korzyść komputera co jest po prostu śmieszne. Zabija to cały sens rozgrywki i odbiera punkty (za mecz z przeciwnikiem 70-75 overall na Legendarnym poziome uzyskuje ok. 2400 pkt a na poziomie Ultimate ok. 400)
Co powinno się stać? trzeba to zmienić

opis powyżej

Wiadomość 1 z 13 (1 095 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★★★ Novice
W Squad Battles doskonale widac jak działa handicap...EA sie wypiera nei wiedziec czemu... Ale to psuje nerwy i całkowice rozgrywke..... oddaje 28 strzałow na bramke na poziomie legendarnym Pogbą IF, Willianem a bramkarz no name braz wyciaga sytuacje nieprawdopodobne. druzyna oceniana na 65 zgranie 40 i uwaga klepią jak barcelona...mozesz tylko jape rozdziawic i patrzec jak cisną...parodia kazda proba wybicia piłki konczy sie podaniem pod nogi bota, kazde przypadkowe odboicie dziwnym trafem trafia do bota..oddaja jeden jedyny strzał na bramke w 90 min na 1 do 1 .. dogrywka oczywiscie 10 strzałow oddaje bramkarz no name broni nieprawdopodobie uderzenia z woleja z 1 m...karne wiadomo bot broni a Schmeiche IKONA !!!!! mimo tego ze kładziesz sie w dobrym kierunku moze tylko wyciagnac piłke z bramki... dno gamplay najgorsza edycja od lat !
Wiadomość 2 z 13 (1 027 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★ Guide

To co napisałeś jest w 100% prawdziwe. Bramki jakie boty na legendarnym strzelają to są nie do pomyślenia nawet u pro graczy. Karty oceniane na 65 potrafią * z woleja z 35 metrów w okienko. Lub z miejsca z pierwszej piłki tak samo. A jakiś bramkarz z 96 ligi tadżikistanu wyłapie ci petardę strzelaną przez Lukaku czy Sona w if..

Do tego cholerne karne przy każdym odbiorze bo wystarczy spojrzeć na gracza SI we własnym polu karnym i już komputer ma jedenastkę. A obronić to jest piekielnie trudno bo zawsze wie gdzie sie rzucisz. To samo dotyczy serii rzutów karnych. Noszę się ostatnio z napisaniem wątku o tym bo mnie już jasny gwint strzela jak widzę, że gość na 3 bramki 2 ma po karnym a 3 odrazu po swojej straconej gdy moi zawodnicy dostają epilepsji i załącza się dodatkowy chromosom. 

Ta gra jest piekielnie zbugowana, sędziowie są tragiczni i wiecznie przyblokowują piłkarzy. 

Wiadomość 3 z 13 (999 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★★★ Novice

Koncze z tym trybem bo to ludzkie pojęcie przechodzi....Ile trzeba oddac strzałow zeby * brazowy bot z ligi nieokreslonej coś puścił...A jakis braziak z ovr 58 ładuje z 35 metrów z kąta brame w same okno...Ide grac towarzyskie online bo szkoda nerwów na ta gre...Po co budowac sklady robic dobre zgranie jak wszyscy w meczu ze składem ocenionym na 60 ze zgraniem 40 dostaja wylewu i nie potrafia podac do siebie piłki tylko prosto do bota...EA nas oszukuje i czass zeby sie do tego przyznali !!!

Wiadomość 4 z 13 (972 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★★ Novice
Jestem jak najbardziej za...czekałem na fife 18 ale już planuje koniec z tą parodia no inaczej nie można nazwać tej gry....Nie rozwala płyty tylko dlatego że czasami ze znajomymi gramy zwykle szybkie mecze przy piwku jak przyjdą ale to ostatni tydzień SB jaki gram...dno i wodorosty...inne fify były lepsze i to bez porównania. I dla uscislenia mam tak samo ja oddaje 10 strzałów Aguero a brazowi bramkarze brania wszystko po czym jakoś "As" że strzałem 50 strzela mi bramkę z 30 metrów w ostatniej minucie...PARANOJA!!! A do tego są momenty w których nie da rady odebrać piłki botowi chyba że na 3 sekundy i znów atak...A moja drużyna traci całkowicie umiejętności....powtórzę bo to PARANOJA!!!!!! Koniec z tym scierwem psujacym nerwy i przechodzę na PESa dopóki nie wyjdzie FIFA 19 mam nadzieję że będzie jak wcześniejsze wersje bo ten gameplay jest PARANOJA!!!
Wiadomość 5 z 13 (945 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★★ Novice

Cześć, Wy to chociaż możecie powalczyć na poziomie ultimate, ja nawet nie zaczynam meczu w tym trybie... Powiem troszeczkę inaczej rozgrywkę na poziomie ultimate zaczynam od minus 5 tak, tak już po kilku minutach jest taki wynik. Jakby tego było mało wygrywam mecz  na poziomie klasa światowa , zmniejszam poziom na nowicjusz i albo go męczę albo he he dostaje w dupe od brązowych Standard smile Dzieje się tak kiedy brakuje mi punktów aby awansować na ,,Elita 2 lub 1" . Rozegrajcie w jednym tygodniu turniej bardzo słaby  pomińcie kilka meczy w tygodniu a w następny się postarajcie i zobaczcie jak zadziała to u Was... 

Wiadomość 6 z 13 (892 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★ Guide

Nie jesteś jedyny - niestety! Ta gra to jedno wielkie oszustwo.

Ciekawe, kiedy ten wątek zostanie usunięty... Pewnie zaraz wkroczy „admin”, co nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie, ale zrobi Kopiuj/Wklej i napisze, że żadnego handicapu, ani momentem nie ma, i zamknie dyskusję... Żygać się chce.

Wiadomość 7 z 13 (867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★★★ Novice

Kazdy kto gra wie dobrze ze to jest....nie bede pisał co bo zaraz sie oburza i beda wypierac...Ale to co sie dzieje w SB to ludzkie pojecie przechodzi...Dzis nagrałem dwa mecze i poogladałm na spokojnie...i np taka rzecz Rui costa startuje do piłki albo z piłka jak by biegł w błocie Standard smile)) naciskasz strzał 3 albo 4 razy oon go nie oddaje bo masz nei strzelic i masz nie wygracStandard smile bo w 90 min bot przeprowadza akcje jakiej swiat piłki nie widział obrona sie rozstepuje na wzystkie strony kazda próba odbioru badz podania idzie pod nogi bota...żenada !!!! Jest handicap i tyle !!! mam w tyłku czy mnie zbanujecie czy nie !!!! ale jestem oszukiwany przez WAS a wy NIE CHCECIE SIE PRZYZNAC ZE ROBICIE MNIE W BALONA !!! NIE POZDRAWIAM  !

 

Wiadomość 8 z 13 (853 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

[ Edytowane ]
★★★★ Novice
Jeżeli dzwonisz do EA pierwsze co mówią na temat problemów z gra to żeby wejść tu i może okaże się że ktoś znalazł rozwiązanie ale obsługa EA i pracownicy wcale widać tu nie wchodzą i nie czytają tego bądź mają to w * bo i tak ludzie napychaja ich portfele. Problem w SB jest był i będzie. Codziennie ludzie rzucają pasami i wkur....a się przez oszustwo związane z dodawaniem busta botowi. Oni podejrzewam że mają z tego mila zabawę czytając to. SB jest oszukany i tak pozostaje a dlaczego? Bo pewnie jakiś pajac bity w dzieciństwie pracujący w EA stwierdził że skoro on miał przeje....ne życie to i innym je zepsuje i spowoduje to żeby komputer sam sobie wybierał momenty i meczy w których normalny gracz ma przegrać. Odechciewa się grać jeżeli Bakayoko zdobywa hatrick'a albo przegania Messiego zaczynając sprint od pola karnego przeciwnika...To realne sytuacje jakich doświadczyłem a nie bajka...bot biega jak poje...any, strzela jak szalony i robi w ch...a każdego gracza który miło chce spędzić wieczór. Chora gra i ten co pisal skrypt bardzo pokrzywdzony przez życie a może po prostu tata go kochal za bardzo nocami😁 czekamy na fife 19 i nie ma co mordować tego tematu bo nic z tym nie zrobia oni mają na głęboko w du...
Wiadomość 9 z 13 (835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles - walkower po wygranym meczu oraz handicap w SB

★★★ Newbie

Witam. Miałem podobny problem. Grałem normalnie na legendarnym ze wszystkimi drużynami i wszystko było super dopóki nie podniosłem oceny ogólnej swojej drużyny do 87. Na 86 miałem kontrolę nad zawodnikami strzały wchodziły tak jak chciałem i wszystko grało. Po podwyższeniu oceny ogólnej drużyny do 87 cała magia znika, zawodnicy zachowują się jakby pierwszy raz grali w piłkę, strzały sam na sam to raz na 10 wpadnie. Próbowałem wszystkich własnych taktyk i nie pomogło. Zmniejszyłem ławkę rezerwową i wszystko wróciło do normy. Fifa " Beautiful game"

Wiadomość 10 z 13 (734 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA