[#] Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

autor: AndreWedz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

★★★ Apprentice

Odkopuję - u mnie problem pojawił się po raz pierwszy wczoraj (straciłem przez to Draft) oraz dzisiaj (o 12) w Squad Battles. Różne poziomy trudności, więc to nie to. Kilka dni temu miałem aktualizację, przed nią się nic nie działo. Sytuacja wygląda dokładnie tak jak w poprzednich wpisach, gram na PC padem do Xbox 360.

Wiadomość 61 z 64 (375 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

★★ Novice
Mam do bardzo często niestety ale tylko w Squad Battles, bardzo łatwo to zweryfikować. Na początku meczu zobacz czy możesz wcisnąć start lub zmienić taktykę na np autobus czy cokolwiek, jeżeli nie działa powyższe opcje to na 100% zawiśnie Ci gra podczas zmiany połowy.
Ten błąd pojawiał się nagminnie po nowszych aktualizacjach od EA. Za kilka dni było już ok. Ale straciłem na tym z 30 meczy jako walkower pomimo że wygrywałem w pierwszej połowie Standard smile
Wiadomość 62 z 64 (339 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

★★★★ Novice

U mnie ten sam błąd. Już drugi tryb wylatuje z możliwości gry, ponieważ sezony jednego gracza wciąż crashują z co trzecim zespołem (nie wyłączająca się rozgrzewka). Myślicie, że z tego tytułu można domagać się zwrotu pieniędzy, bo szczerze mówiąc,to mam serdecznie dosyć, zabierajcie to w cholerę...

Wiadomość 63 z 64 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

★★★ Guide
Mam tak samo i tak samo sprawdzam (krzyżakiem) przed meczem czy mogę zmienić na np. ofensywny. Jeśli nie działa - nie rozpoczynam meczu, tylko ctrl-alt-dlt wyłaczam grę i po ponownym właczeniu już się tego dnia nie pojawia ten błąd.
Wiadomość 64 z 64 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA