Dot.: Spalony??

autor: OgrSiur
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★★ Apprentice

Mecz rozgrywany w ramach mistrzostw FUT, mój bramkarz (żółty) broni strzał wybijając piłkę do przodu, która trafia pod nogi przeciwnika i ten z pierwszej piłki podaje do zawodnika, który jest na widocznym spalonym, ale oczywiście według FIFY tutaj nie ma spalonego i przeciwnik zdobywa bramkę...parodia.

Wiadomość 1 z 9 (746 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

★★★★★ Apprentice
@Kostekk_1 I jeszcze zdjęcia się nie da dodać...
Wiadomość 2 z 9 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

Witaj @Kostekk_1 

 

Sprawdzę tego screena jak naprawią błąd z ładowaniem się go na forum.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 9 (714 wyświetleń)

Dot.: Spalony??

[ Edytowane ]

@Kostekk_1 

 

Linie spalonego wyznacza przedostatni zawodnik drużyny broniącej, a więc w tym przypadku bramkarz. Oznacza to, że spalonego nie ma. Nie nagrałeś filmiku z tego ? Bo wtedy lepiej by było to sprawdzic.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 9 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

★★★★★ Apprentice
@MattiuDefo No właśnie nie nagrałem. Tak jak na zdjęciu - linie spalonego wyznacza mój obrońca (na biało w czerwonych korkach) bo później jest już tylko mój bramkarz, a screen jest zrobiony w momencie podania tam gdzie jest piłka to ten zawodnik w tym momencie wykonuje podanie do tego zawodnika który jest już na spalonym obraca się z piłką i strzela mi bramkę...
Wiadomość 5 z 9 (684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

@Kostekk_1 

 

Ok bez filmiku którego nie nagrałeś nie da się dokładnie sprawdzić czy był spalony.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 9 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

★★ Apprentice

A może próbowałeś odebrać piłkę zawodnikiem za tym podającym i to Ty ją kopnąłeś i tylko takie może być wytłumaczenie tego.

Wiadomość 7 z 9 (672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

★★★★★ Apprentice
@adampesso1974 Nic nie próbowałem-jakby była oczywista sytuacja w której faktycznie mogłem gdzieś tą piłkę dotknąć czy coś podobnego to nie traciłbym czau wstawiając tego posta. Powyżej opisałem jak było dokładnie, zresztą to nie jedyny błąd w tej Fifie, bo jest ich mnóstwo, a świadczy o tym ile ludzi pisze co się dzieje i ja grając też to widzę, to jest jakaś masakra i kpina z graczy.
Wiadomość 8 z 9 (642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spalony??

[ Edytowane ]
★ Guide

@Kostekk_1dokładnie tak jak piszesz. Gdybym serio miał ochotę i widziałbym chociaż minimalne zaangażowanie administracji w celu polemiki na temat błędów tej gry, których jest mnóstwo. Handicap pełną parą i uważam, że idzie to coraz bardziej w stronę absolutnej monetyzacji tej gry. Do Fify 22 myślę,że bramki nie strzelisz jak nie doładujesz Fifa Points. Dla mnie na Fife 20 najgorzej wydane pieniądze w życiu. Gram od listopada i ta gra absolutnej zabiła moje resztki sympatii do tego tytułu, którą miałem za dzieciaka. Kupcie coś na schronisko czy na dzieci z domów dziecka zamiast wydawać krocie na ten absolutnie niedopracowany bubel,bo grą tego się nie da nazwać.  Pozdro!

Wiadomość 9 z 9 (517 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA