Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

autor: Xiifoziom
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

★★ Novice

Po ostatnie aktualizacji GENESIS FPS spadły z 70 do 15/30 z czego gdy wchodze do gry to mnie wywala przez co gra jest totalnie nie grywalna.
po wejściu w mecz jest 1fps potem moze do 15skoczy dalej same lagi
warto wspomnieć że giera obciąża 100% procka co nie jest fajne.
Warto też wspomnieć że przed aktualizacją nie było takich problemów i wszystko fajnie działało :<

Wiadomość 1 z 8 (624 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

★★★★ Novice

Naprawiłe, . Trzeba było w task managerze ustawić żeby Origin zamiast wszystkich wątków , używał jedynie pierwszy i ostatni.
wkońcu mogę zagrać UwU

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 8 (582 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

zużycie CPU po aktualizacji

★★★★ Novice

Po ostatniej aktualizacji Apexa miewiam problem z użyciem procesora przez Apex Legends.
Za każdym razem gdy włączę grę , zużycie procesora skacze jak szalone. Przed aktualizacją nie było takiego problemu.

Próbowałem właściwie wszystkiego co znalazłem w internecie , nawet odinstalowałem grę , ale to też nie pomogło.

Procesor: Intel core I5 11500

Wiadomość 2 z 8 (613 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zużycie CPU po aktualizacji

★★★★ Novice

załacznik

Wiadomość 3 z 8 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Xiifoziom 

 

Szukając rozwiązania Twojego problemu natknąłem się na sugestię aby skorzystać z kontrolera plików systemowych. Po przeskanowaniu komputera i ewentualnej naprawie elementów systemu wszystko powinno wrócić do normy: 

 

Naprawianie uszkodzonych lub dodawanie brakujących plików systemowych za pomocą narzędzia Kontroler ...


 

Hej @MisterKrzychuu 

 

Połączyłem Twój wątek z innym gdzie został poruszony podobny problem. Spróbuj rozwiązania powyżej i daj nam znać o efektach. 

 

Miej również na uwadze (z racji informacji które przekazałeś w innym wątku), że przyczyną w Twoim wypadku może być również karta graficzna, nie spełniająca minimalnych wymagań. 

Wiadomość 4 z 8 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

★★★★ Novice

wina ,,karty graficznej,, to napewno nie jest , bo problem wystepuje od ostatniej aktualizacji. 

a co do tego kontrolera to zaraz obczaje

Wiadomość 5 z 8 (589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

★★★★ Novice

@EA_Kuba 
Zrobiłem co trzeba , znalazło jakieś uszkodzone pliki czy coś , naprawiło je . Niestety problem z Apexem ciągle występuje. Może ja coś źle zrobiłem nwm.

Wiadomość 6 z 8 (586 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

★★★★ Novice

Naprawiłe, . Trzeba było w task managerze ustawić żeby Origin zamiast wszystkich wątków , używał jedynie pierwszy i ostatni.
wkońcu mogę zagrać UwU

Wiadomość 7 z 8 (583 wyświetleń)

Dot.: Spadki FPS, Lagi, 100%CPU totalnie nie grywalne

Community Manager

Hej @MisterKrzychuu 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoim rozwiązaniem, cieszę się, że udało Ci się wrócić do gry Standard smile 

Wiadomość 8 z 8 (570 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem