Dot.: Sklep trybu online i niedopuszczalne zakupy

autor: Luciferaza
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sklep trybu online i niedopuszczalne zakupy

[ Edytowane ]
★★★ Novice

ViVa la patch 1.08

 

Wszedłem sobie do powyższego sklepu i w zakładce przedmioty znalazłem 3 pakiety z Losowym Modem Broni dostępnych do zakupu za Środki Misji. HURA pomyślałem (dodali nowe to sprawdzę) i nie zastanawiając się zakupiłem jeden (a co? kto bogatemu zabroni? Standard smile). Sklep mieli mój zakup i ........ "Utracono połączenie z serwerami online...blablabla" i wywala mnie do menu głównego. Wchodzę sobie ponownie do trybu online i w sklepie w zakładce Nagrody widnieje mój niezrealizowany zakup gotów do odebrania. Klikam na odbierz i ..... niech ktoś zgadnie co się dzieje? "Utracono połączenie z serwerami........." . UPS chyba jednak nie wprowadzono nowych modów do broni - co skrupulatnie sprawdziłem w zakładce prestiż. Nadmienię, że wszystkie mody mam na poziomie 10. Chyba kolejna mała wtopa po wprowadzeniu patcha. I tak środki misji poszły się..... przepraszam poszły na spacer i ani rybki ani akwarium z tego zakupu nie ma.

 

Pozdrawiam i może da się przekazać developerowi o zaistniałym bugu w grze?

Wiadomość 1 z 3 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sklep trybu online i niedopuszczalne zakupy

Community Manager (retired)

Cześć @Luciferaza

 

Właśnie sprawdziłam czy w mojej grze pojawi się podobny problem, ale transakcja przebiegła jak po maśle - żadnych problemów z serwerami Raised eyebrow

 

Dopytam tylko czy zakupiony przedmiot nadal jest dostępny do odebrania i za każdym razem otrzymujesz komunikat o utraceniu połączenia?

 

Pozwól także, że potwierdzę czy u innych użytkowników występują podobne kłopoty przy zakupie wspomnianych przedmiotów i w razie potrzeby sprawa trafi we właściwe ręce.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sklep trybu online i niedopuszczalne zakupy

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Ano przedmiot był cały czas do odebrania jako darmowa nagroda "Losowy mod broni (powszechny) i 3 razy próbowałem go odebrać i za każdym razem bum i wypad do menu głównego..W dniu dzisiejszym wpadłem na genialny pomysł i próbowałem "nagrodę" odebrać w aplikacji APEX HQ i ........<fanfary> dodało mi 1x wyrzutnia kobra. Ależ się uśmiałem. Losowy mod kosztował 35 ŚM a osobno kupowana kobra kosztuje 5 ŚM. Pal licho tą różnicę ale jeśli gracz nie ma szans na podobny zakup (posiada maksymalne poziomy modów) to gra nie powinna proponować podobnego zakupu bo nie ma takim pakietem nic do zaoferowania.

Także jak wynika z powyższego zakup już nie widnieje w sklepie ale na życzenie (kto bogatemu zabroni ) jestem skłonny jeszcze raz dokonać powyższego zakupu i nawet nagram z tego filmik - jeśli znajdę coś lekkiego do nagrywania.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (230 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem