Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Skin Frankreich do PZ38.

★★★★ Novice

Witam

 

Za trzynasty bodajże poziom teatrów wojny powinienem dostać skin Frankreich do PZ38, zamiast tego dostałem duplikat skinu do Stuga z poprzedniego sezonu, mimo iż w postępach Teatrów wojny widnieje informacja, że PZtkę dodano do kolekcji. Idzie to jakoś odkręcić?

Wiadomość 1 z 7 (730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

Community Manager

Hej @dStrielokb

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie Standard smile. Informacja na temat tego błędu została przekazana do Studia. Aktualizacja powinna pojawić się w ciągu najbliższych dni, nie jestem niestety w stanie określić dokładnej daty. Skórka prawdopodobnie pojawi się w zakładce "Uzbrojenie", lub zostanie odblokowana na Twoim koncie. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (713 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

Community Manager

Hej @dStrielokb

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie Standard smile. Informacja na temat tego błędu została przekazana do Studia. Aktualizacja powinna pojawić się w ciągu najbliższych dni, nie jestem niestety w stanie określić dokładnej daty. Skórka prawdopodobnie pojawi się w zakładce "Uzbrojenie", lub zostanie odblokowana na Twoim koncie. 

Wiadomość 2 z 7 (714 wyświetleń)

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

★★★★ Novice

No dzięki.

Wiadomość 3 z 7 (704 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

★★★★★ Guide
@dStrielokb u mnie skórka pojawiła się bez problemu. Który masz aktualnie poziom TW? Z tego co się orientuje jak wskoczysz na 13 poziom to dopiero jego całkowite wbicie i przejście o poziom wyżej odblokuje skórkę.
Po odblokowaniu nie pojawi się w uzbrojeniu, przy lvl tw powinieneś mieć kropkę i po wejściu w postępy i naciśnieciu na skin pz powinieneś móc go wybrać w Zbrojowni ale tak jak pisałem czy masz 14 lvl Teatru Wojny?
Wiadomość 4 z 7 (695 wyświetleń)

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

★★★★ Novice

Poziom mam 24 a jak wbijałem 13 to w miejscu skórki do PZ38 była skórka do Stuga.

Wiadomość 5 z 7 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

★★★★★ Guide
Rozumiem, w takim razie jest to błąd po stronie gry. Tak jak napisał wyżej Kuba musisz czekać na fix Standard smile.
Wiadomość 6 z 7 (683 wyświetleń)

Dot.: Skin Frankreich do PZ38.

[ Edytowane ]
★★★★★ Guide

@dStrielokbdobra informacja dla Ciebie. Powinieneś mieć skin w Zbrojowni do odbioru. 

https://twitter.com/JaqubAjmal/status/1121384906536443904?s=19

Wiadomość 7 z 7 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem