Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

autor: ZwierzaczeKk95
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice

Witam.
Mam problem odnośnie "skakania klatek/lagowania". 
Gra prawie za każdym razem gdy odpalam zaczyna się przycinać, po chwili ustępuje - wchodzę na serwer ----> znów to samo, takie skoki, że nie idzie grać, po około 4/5 minutach ustępują lecz i tak co jakiś czas coś przytnie... w kampanii jest jeszcze gorzej ... 
Grę uruchomiłem na ustawieniach Niskich - 60fps ---> średnie - 60fps ----> wysokie - 60fps ----> część zamieniłem na Ultra i gra śmiga około 50/54 fps ...

W czym jest błąd? nie jest to wina sprzętu ponieważ gdy nie laguje, gra chodzi bardzo płynnie (aż sam się zdziwiłem, że ten laptop ukręci takie ustawieniaTongue out

Zacząłem grać w wersje Próbną z origin i co jakiś czas przycinało... myślałem,ze moze to wina wersji próbnej... kupiłem na origin Edycje Standardową i jest to samo... 

Dx12 mam wyłączony, Synch. pionową Włączoną. Skalowanie rozdzielczości na 70%. 

Pomoże ktoś ? chciałbym się nacieszyć tą grą Standard smile 

 

sprzęt:
Dell Inspiron 15 Gaming 

Ram: 8GB

Procesor: Intel I5-6300HQ

Karta: nVidia GeForce GTX 960M 4GB

Wiadomość 1 z 49 (1 305 wyświetleń)

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Novice
ja mam to samo mam GTX 1060 6GB , procka i5 , 16 gb ram, i jak wchodzę do gry chodzi płynnie po jakimś czasie skacze do 67 fps i zaczyna lagować musze zresetować gre. potem normalnie chodzi jakiś czas na 60 fps caly czas. Dx 12 wyłączony , synchronizacja włączona . To wina gry bo jak to idzie wyjaśnić , origina przeinstalowywałem ze 3 x, sterowniki nawet nic nie pomaga nikt nic nie wie wydali gre płacisz 200 zł w dniu premiery a nie powiem że to jakiś żart.
Wiadomość 2 z 49 (1 286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice
I nadal nie ma na to konkretnego rozwiązania... niech EA coś z tym zrobi bo to na prawdę jest jakiś żart...człowiek wydaje kupę kasy na grę i po tak długim czasie nie może normalnie zagrać... Nie jest to wina Internetu ponieważ mam ponad 30mbs...
Wiadomość 3 z 49 (1 272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Apprentice
Miałem ten sam problem, gdy zmieniłem domyślny folder położenia biblioteki gier na inny. Proponuje wyłączyć zapisywanie w chmurze i przywrócić domyślny folder położenia biblioteki gier. Ewentualnie ustawić go na inny. Origin/ustawiania aplikacji/instalacje i zapisane stany gry. Jak mam ustawiony ten folder domyślny na C wszystko chodzi płynnie, jak zmieniłem na inny dysk to zaczęły się dziwne przycinki podobne do waszych.
Wiadomość 4 z 49 (1 267 wyświetleń)

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice
Nie sądzę żebym miał ustawione zapisywanie na innym dysku niż 'C ponieważ mam tylko jeden. Gdzie mogę wyłączyć zapisywanie w chmurze?
Pzdr.😉
Wiadomość 5 z 49 (1 262 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice

Wyłączyłem zapis w chmurze i nadal to samo... 

Wiadomość 6 z 49 (1 255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Apprentice
Jak dysk nie jest przepełniony jeszcze można spróbować zwiększyć pamięć wirtualną. Zakładam, że masz wyłączone occlusion, efekty kinowe i inne bajery.
Wiadomość 7 z 49 (1 241 wyświetleń)

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Apprentice
Jak znasz angielski to najlepiej zajrzyj na English Answers HQ i tam w technical issues jest temat "game is unplayable after TLJ patch". Tam jest dużo rozwiązań na przycinki podczas gry i części osób one pomogły. Niektórym niestety te wszystkie rady nic nie zmieniły.
Wiadomość 8 z 49 (1 237 wyświetleń)

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice
Mam włączone te efekty Standard smile od wczoraj wieczora gra póki co działa normalnie na ustawieniach ultra więc jest ok. Zobaczymy jak długo .
Wiadomość 9 z 49 (1 230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice

Niestety znów to samo... nie jest to też ping bo testowane na różnych łączach ... 

macie jeszcze jakieś pomysły? czy może jest jakis patch ? 

Wiadomość 10 z 49 (1 212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem