Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

autor: Hoth24_YT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Apprentice

to jest wina EA. Zaczyna mnie to już wnerwiać od 2 miesiecy

Wiadomość 11 z 49 (1 506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

Community Manager (retired)

@Hoth24_YT @ZwierzaczeKk95 @daramushi 

 

Jeśli problem pojawił się u Was bezpośrednio po aktualizacji TLJ, spróbujcie parę obejść poniżej:

 

Osobiście zawsze po większej aktualizacji, robię tak zwany reset ustawień:

 

RESET USTAWIEŃ GRY  (instrukcja powyżej)

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu STAR WARS Battlefront II na np. STAR WARS Battlefront II kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) 

Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy kampanii mogą zostać usunięte! 

 

+

 

Zmniejszyć ustawienia obrazu na NISKIE/ŚREDNIE  

 

+

 

USTAWCIE TRYB ZASILANIA - WYSOKA WYDAJNOŚĆ (Panel Sterowania)

41341214.PNG

 

+

 

USTAW LIMIT KLATEK NA 60:  Utwórz plik w notatniku o nazwie user.cfg (rozszerzenie nie może być .txt) i umieść go w katalogu gry .....\Origin Games\STAR WARS Battlefront II\ w pliku user.cfg wpisz poniższą wartość:


GameTime.MaxVariableFps 60 

654674.PNG

 

+

 

USTAW GRĘ W TRYBIE OKIENKOWYM (Opcje) - następnie po rozpoczęciu potyczki, użyjcie kombinacji klawisz Alt + Enter celem przejścia na Pełny Ekran

 

+

 

Jeśli wszyscy korzystacie z Windows 10, możecie zerknąć do tego wątku i wypróbować parę rozwiązań tam wymienionych. 

 

+

 

U niektórych osób pomogła również przesiadka na wcześniejszą wersję sterownika NVIDIA 388.31

 


 

Problem jest badany przez studio, dlatego jeśli koledzy będą potrzebować dodatkowych informacji, proszę Was teraz o podesłanie raportu DXDIAG do Waszych odpowiedzi! Dziękuje! :ealight_bulk:

 

 

Wiadomość 12 z 49 (1 498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Apprentice
Nic nie pomoglo a opcji ze zmniejszeniem klatek na bank nie zrobie po cos to jest. Moge grac na ultra obnizlem do wysokich i mam 100 klatek niecale. Raz jest ok na serwie raz nie. Ja mam raz lagi raz spadki klatek raz freezy. Jutro dzwonie chyba do origina niech rozwiaza mi problem na biezaco na swoj koszt. Smiech na sali skoro w bf1 tez takie cos jest znaczy ze wina po ich stronie. Albo jest czarna list graczy ktorzy maja miec lagi. Takie teorie tez juz sa w sieci. Po bandzie support leci
Wiadomość 13 z 49 (1 483 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Apprentice
Ja nagrywam dla ludzi te gre w ktora i tak malo osob ma. Potrzebuje aby to bylo juz naprawione bo inaczej bede musial przejsc do innej ehh
Wiadomość 14 z 49 (1 478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice
U mnie to samo. Raz na ULTRA powyżej 60 klatek a raz na niskich 35... To jest żałosne. 3 raz reinstaluje grę i nic nie pomaga. Jeśli po niedzieli się nic nie poprawi to również do nich zadzwonię i poproszę o zwrot pieniędzy, które bezsensownie wydałem... pozdrawiam.
Wiadomość 15 z 49 (1 458 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

Community Manager (retired)

@Hoth24_YT  @ZwierzaczeKk95

 

Problem w grze BF 1 jak przeczytacie uważnie w wątku, dotyczy głównie Windows 10! Jak wspomniałem, problem spadku klatek tzw. lag jest badany przez studio i kontakt z naszym działem pomocy tego nie przyspieszy. Co natomiast pomoże studiu, to przesłanie od Was informacji co do sprzętu w postaci DxDiag (jak już wspomniałem wcześniej)

 

 

PS. @Hoth24_YT Wybacz, ale nie widziałem Twojego wcześniejszego wpisu w prawidłowym wątku, przez co możesz zignorować to co wcześniej napisałem w innym dziale. 

 

 

Wiadomość 16 z 49 (1 452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★ Novice

Proszę bardzo. 

Wiadomość 17 z 49 (1 446 wyświetleń)

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Apprentice

masz, wezcie róbcie pod mój sprzęt bo nagrywam i streamuje te gre z dobrą widownią

Wiadomość 18 z 49 (1 443 wyświetleń)

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Apprentice

nadal mam skakanie klatek i mikro lagi od czasu do czasu. help

Wiadomość 19 z 49 (1 410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skakanie Klatek / Lagi / Uniemożliwiające gre...

★★★★★ Apprentice

nawet wywala mnie do pulpitu z gry. naprawde swietna gra. mialem robić recenzje i opinie o grze z podsumowaniem ale widac ze mnie ktos tu w ciula robi z EA. Kilkadziesiąt osób nadal nie wiem czy kupić. Naprawde zmuszacie mnie do negatywnej opinii

Wiadomość 20 z 49 (1 409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem