Sims4-Pobieranie crash

autor: radarxx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sims4-Pobieranie crash

★★★ Newbie

Gdy próbuje pobrać grę Sims 4 aplikacja się crashuje

Ponowa instalacja nie pomaga.

Co mogę zrobić ?

Wiadomość 1 z 3 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims4-Pobieranie crash

Witaj @radarxx  Standard smile

 

Może po kolei.

Skąd chcesz pobrać grę The Sims 4?

 

Jeżeli robisz to na swoim koncie Origin to po nieudanym pobraniu gry musisz anulować pobieranie i dopiero wtedy spróbować jeszcze raz zainstalować grę na komputerze.

Gdy ta opcja nie pomoże to sprawdź w programie Files (u mnie: C:\Program Files (x86)\Origin Games, czy  znajdują się pliki gry, gdy  znajdziesz tam folder z grą The Sims 4 to musisz ją odinstalować, następnie wyczyścić komputer Cleaner-em, zrestartuj go i dopiero wtedy próbuj na nowo pobrać grę.

 

Co do przyczyn nieudanej instalacji, mogą być różne:

1. Słabe łącza internetowe

2.  Malo pamięci na dysku twardym.

3.  Mało pamięci RAM.

4. Blokada gry przez program antywirusowy.

5. Brak zgodności z systemem Windows.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (357 wyświetleń)

Dot.: Sims4-Pobieranie crash

Hero (Retired)
@radarxxx
W niektórych sytuacjach starsza wersja Origin instalowana z płyty, może nie zaktualizować się prawidłowo. Nalezy go odinstalowac programem dodaj / usuń programy i pobrać ponownie stad https://www.origin.com/usa/pl-pl/store/download
Po zainstalowanu Origin kliknij jego ikonkę prawym myszy i wybierz opcję Uruchom jako Administrator.
Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 3 z 3 (351 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem