Dot.: Sims 4 nie chce się włączyć.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sims 4 nie chce się włączyć.

★★★ Newbie

Witam. Mam taki dziwny problem. Wczoraj grałem z kolegą bo robiliśmy takie moje wyzwanie. I gdy wróciłem z jednego miasta do drugiego (czyli z jakiegoś mieszkania do mojego) zobaczyliśmy że niema naszego domu. Zdziwiliśmy się. Później chciałem pograć na swoim świecie ale nie mogłem kliknąć start (chodzi mi o nie napis w menu ,,Graj'' tylko jak klikniemy na dom naszego sima/simów) Następnego dnia postanowiłem zagrać w The Sims 4 bo myślałem że był to tylko głupi błąd i wszystko jest ok. Jednak nie. Zamiast pokazanego/pokazanych sima/simów  był niebieski kwadrat a fundusze to było 0 a powinno być 100tys ileś. Zdziwiłem się bo nie było starego domu i nowego. Inne gry (już nie Origin) podobnie działały. No to ponownie włączyłem komputer i te inne gry zaczęły działać. Myślałem że to była tylko aktułalizacja ponieważ Origin się aktułalizowało. Czekałem bo chciałem zagrać w The Sims 4. A tu błąd. (Jak ktoś się zna to tu podaje kod błędu - 20:2) A no to spróbowałem zagrać w The Sims 4. Ale one nie chciały się włączyć. Jak ktoś wie jak może mi pomóc albo potrzebuje dodatkowych danych to proszę pisać! 

Wiadomość 1 z 2 (249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 nie chce się włączyć.

Community Manager

Hej @Asegx

 

Czy podczas realizacji wyzwania korzystaliście z kolegą z jakichś modów do gry The Sims 4? Standard smile 

 

Twój problem zdaje się być związany z uszkodzonym plikiem zapisu propozycję jego rozwiązania znajdziesz tutaj, lub poniżej w spoilerze Standard smile Dodatkowo upewnij się, że na dysku twardym masz wystarczającą ilość wolnego miejsca. 

 

 

Spoiler

W częstych przypadkach uszkodzone pliki zapisu mogą powodować problem z uruchomieniem gry i najlepszym sposobem wykluczenia tego jest tzw. zresetowanie gry Sims 4 - spowoduje to utworzenie nowego "świeżego" folderu ustawień/zapisu celem przetestowania - INSTRUKCJA

Jak to zrobić zamieszczam na zrzutach ekranu poniżej dla wygody Wink

 

W folderze/bibliotece Dokumenty(%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Electronic Arts ) > zmień nazwę folderu The Sims 4 na np. The Sims 4 kopia,

ad.1.

Captu54353E3re.PNG

ad.2.

Captu54353E33re.PNG

Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień! Star

Info: zapisy gry mogą zostać usunięte jednak odwołując się do powyższej INSTRUKCJI można je przywrócić! High five Polecamy również instrukcję z naszego forum dotyczącą właśnie samych zapisów gry. 

 

 

Rozwiązanie problemu z kodem 20:2 zostało zaproponowane przez @Revan2000s tutaj

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (187 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem