Sims 4 Zmiana języka ROZWIĄZANE

autor: consilka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Sims 4 Zmiana języka ROZWIĄZANE

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Dzień dobry,

Chciałabym się dowiedzieć czy mogę usunąć z EA tylko grę podstawową? Obecnie gra podstawowa jest bezpłatna i dlatego chciałabym wybrać inną wersję językową. Do tej pory mam do wyboru tylko języki czeski, polski i rosyjski a chciałabym grać po francusku. Skoro gra podstawowa jest bezpłatna to chcę pobrać francuską wersję. Jak to zrobić? 

Obecnie mieszkam we Francji.

Pozdrawiam,

 

ROZWIĄZANIE

 

Udało mi się. -> tylko podkreślam, że ja na prawdę mieszkam za granicą. Nie wiem jak to zadziała u innych.

 

Pobrałam jakąś starą wersję Origin z chomikuj (tylko czytajcie komentarze, żeby wirusa nie pobrać!) i na Originie kiedy wzięłam Instaluj miałam do wyboru taaaakie ogromne pole wyboru języka jak w screenie. W EA tak nie było. Teraz Simsy się instalują i mam nadzieję, że potem bez problemu przejdę na EA bo nie wiem czy na Originie jeszcze można grać. 

 

Przed instalacją sprawdźcie w Originie kraj do jakiego jesteście przypisani. Na początku po instalacji o to Origin zapyta.

 

 

Pozdrawiam,

 

Wiadomość 1 z 1 (158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem