Serwery nie mogą przetworzyć Twojego żądania

autor: Maveroos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Serwery nie mogą przetworzyć Twojego żądania

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, mam problem z fifa 17 na ps4, po rozegranym meczu sezony online w fut, wyrzuca mnie z ultimate team. Zawsze pisze "serwery nie mogą przetworzyć Twojego żądania..."

Wiadomość 1 z 21 (3 883 wyświetleń)

Dot.: Serwery nie mogą przetworzyc Twojego żądania

Community Manager

Hej @Maveroos

 

Zanotowaliśmy podobne problemy na naszych anglojęzycznych forach tyczące się problemu identycznego do Twojego. 

 

Informacja została już przekazana do studia i czekamy na informacje. 

 

Jeśli możesz prześlij nam informacje na temat: 

 

- Platformy

- Nazwa użytkownika(PSN ID / Gamertag / Origin ID)

- Opis problemu (np. która liga, moment w którym pojawia się błąd)

- Data zdarzenia*

 

* Jeśli do rozłączenia dochodzi w momencie zakończenia meczu, lub jeśli nie otrzymujesz punktów za wygranie meczu prześlij nam dokładne informacje kiedy miało to miejsce, włączając informację nt. strefy czasowej 

Wiadomość 2 z 21 (3 861 wyświetleń)

Dot.: Serwery nie mogą przetworzyc Twojego żądania

★ Novice

Witam!

mam wlasnie nastepujacy problem jak w temacie !

pojawilo mi sie to od wczoraj tj 03.09.2017 

gram o mistrzostwo 2 ligi w Ultimate Team sezony

moj login to zajebisty777

 

Wiadomość 3 z 21 (3 855 wyświetleń)

Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

★ Novice

Witam, Mam problem dotyczący komunikatu: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania. Jestem w lidze 2 gram ostatni mecz o jej mistrzostwo. Czy przegram czy wygram po skończonym meczu wyskakuje ten komunikat.

 

Platforma: PC

Origin ID: Mareq121

Data zdarzenia: Problem występuje od 2.09.2017r.

Wiadomość 4 z 21 (3 840 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

[ Edytowane ]

Hej.

Prawdopodobnie coś jest nie tak z połączeniem.

Na początek prosiłbym abyś wykonał poniższe kroki, które mogą pomóc Ci rozwiązać problemy z połączeniem.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki - PC
  3. Otwieranie portów - FIFA 17

Jeśli mimo wykonania ich wszystkich problem nadal będzie występował, wykonaj test UOTrace oraz z jego wynikami skontaktuj się z doradcą EA.

Kontakt z doradcą EA - instrukcja

Wiadomość 5 z 21 (3 832 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

Community Manager (retired)

@Mareq121

 

Przeniosłem Twój wpis do tego wątku, gdzie mój kolego @EA_Kuba zamieścił informację o znanym i występującym właśnie od około 02.09 problemie w trybach SEZONY

 

Na chwilę obecną prosimy wszystkie osoby dotknięte tym błędem o zamieszczanie stosownych informacji do tego wątku według szablonu poniżej oraz uzbrojenie się w cierpliwość, studia bada sprawę! 

 

- Platforma:

- Nazwa użytkownika(PSN ID / Gamertag / Origin ID)

- Opis problemu (np. która liga, moment w którym pojawia się błąd)

- Data zdarzenia

Wiadomość 6 z 21 (3 824 wyświetleń)

Dot.: Serwery nie mogą przetworzyc Twojego żądania

★ Novice
Mam ten sam problem, gram ostatni mecz o mistrzostwo 2 ligi i czy przegram czy wygram wyrzuca mnie z FUT. Myślę, że ten problem stworzył się przez to, że następnej ligi weekendowej nie ma, a za awans do 1 ligi powinniśmy dostać kwalifikację do niej. Mój nick to Cinoo100, sprawa już zgłoszona na infolinii EA.
Wiadomość 7 z 21 (3 813 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam mam dokładnie ten sam problem. Pojawił się wczoraj i trwa do chwili obecnej. Rozgrywam ostatni mecz 1 ligi o mistrzostwo lecz za każdym razem wyrzuca mnie i wyskakuje dokładnie taki komunikat o jakim piszą koledzy wyżej. Platforma : PS4 Nazwa użytkownika: baczes95

Wiadomość 8 z 21 (3 802 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

★ Novice

 

 @EA_Odix

Platforma: PS4

PSN ID: KillKillRabbit

 

Opis: 

Grałem dwa razy w drugiej lidze o mistrzostwo, dwa razy wygrałem (2:0 i 4:2) i dwa razy zaraz po zakończeniu meczu dostałem ten komunikat.

Nie dostałem żadnych punktów, wywaliło mnie z trybu FUT do menu głównego.

 

Data 04.09 ~17:20 i ~16:00 / UTC+01:00

Wiadomość 9 z 21 (3 795 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

★★★ Newbie
Mam ten sam problem kończę mecz i obojętne czy przegrywam czy wygrywam ten komunikat w sezonach nie zalicza mi porażki i zwycięstwa stoję w miejscu a kontrakty lecą ciosów zero zalosne to jest dodam że futchampion grałem normalnie w tym czasie mam już tak od kilku dni czy ktoś sobie z tym poradził? 8
Wiadomość 10 z 21 (3 756 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA