Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

autor: Pikolino555
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Serwery nie mogą przetworzyc Twojego żądania

[ Edytowane ]
★★ Novice
Witam.
Platforma: PS4
Nazwa użytkownika: Maveroos86
Data zdarzenia: od 4.09.17
Opis problemu: 2 liga mecz o mistrzostwo, nie ważne czy wygram czy przegrał, za każdym razem po zakończeniu meczu. Nawet próbowałem poddać mecz ale dalej jest to samo.
Problem wystąpił ostatni raz 5.09.17 o 8.15 i po tym dałem sobie spokój.
W załączniku przesyłam zdjęcie zrobione po meczu
Wiadomość 11 z 21 (1 314 wyświetleń)

Dot.: Serwery nie mogą przetworzyc Twojego żądania

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam oraz pozdrawiam , mam identyczny problem na platformie Xbox One, przy próbie awansu do 1 ligi po zwycięskich meczach taki sam komunikat po czym następuje wyrzucenie do menu głównego fify. Kontaktowałem się telefonicznie z doradcą EA i jedyne co usłyszałem to prośba o sprawdzenie połączenia internetowego oraz wykonania testu jakości połączenia.Problem wykryłem wieczorem 03.09. Nie sądzę, żeby problem leżał po mojej stronie , ponieważ podczas prób rozgrywania FUT Champions lub zwykłego jednego meczu online nie napotkałem żadmych problemów...Podobnie jak koledze wyżej wydaje mi się , że problem jest związany z zamknięciem Ligi Weekendowej , ponieważ za awans do 1 ligi lub za utrzymanie się w niej otrzymywaliśmy przepustkę do mistrzostw FUT. Teraz po jej zamknięciu na zakończenie sezonu natychmiast po meczu pojawia się ten problem...Liczę na jak najszybsze wyjaśnienie sprawy i skorygowanie tego błędu. Wygrałem kilka ostatnich spotkań i jedyne co się dzieje to ubywanie kontraktów oraz kondycji, co ciekawe mecz nie zostaje zaliczony jako przegrany ani dodany do bilansu w jakikolwiek sposób.

Platforma: Xbox One

Nazwa użytkownika: MrMateuszPL

Błąd tak jak powiedziałem wcześniej pojawia się przy próbie ukończenia sezonu w 2 lidze Fut ( 19 pkt , walka o mistrzostwo)

Data: 03.09.17 r około godziny 19:00

Pozdrawiam serdecznie.

Wiadomość 12 z 21 (1 258 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

★★★★ Novice

Ja mam to samo

Wiadomość 13 z 21 (1 254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery nie mogą przetworzyc Twojego żądania

★★★★ Novice

- Platforma: PS4

- Nazwa użytkownika: iTz_Qu1cK-

- Opis problemu:  Mam 20pkt. w 2 lidze, czyli mam pewny awans do 1 ligi. 1pkt. brakuje mi do mistrzostwa. Próbowałem z 5 razy i za każdym razem wygrywałem, lecz ciągle po zakończonym meczu pokazuje mi to samo co innym graczom powyżej. Nawet gdy chcę poddać to jest to samo. Nic nie mogę zrobić. Proszę o pomoc !!!

- Data zdarzenia: od 2.09.2017r.

Wiadomość 14 z 21 (1 250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

Community Manager (retired)

@gnojuszpompejusz @iTz_Qu1cK- 

 

Przeniosłem wasze wpisy do tego wątku, gdzie informujemy innych graczy o zaistniałym problemie, który obecnie bada studio. 

 


 

Na chwilę obecną prosimy o cierpliwość, studio nadal bada sprawę na podstawie przekazanych przez Was informacji!  Jeśli dowiemy się nowych szczegółów, damy Wam znać w tym wątku!

 

 

 

 

Wiadomość 15 z 21 (1 238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

★ Novice

Witam. Mam dokładnie ten sam problem co inni.

Platforma : PS4

Nazwa użytkownika : maciek231

Opis problemu: Jestem w 1 lidze i rozgrywam ostatni mecz o mistrzostwo i go wygrywam więc powinienem dostać nagrody lecz tak się nie staje i wyskakuje mi ten komunikat. A mecz nie zalicza ani jako wygraną ani jako przegraną po prostu mogę rozegrać ten mecz od nowa.

Data: 03.09.17 oraz dzisiaj czyli 05.09.17 - oba mecze wygrałem

Mam nadzieję że to wszystko się wyjaśni.

Wiadomość 16 z 21 (1 228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

★★★ Newbie

- Platforma:Origin

- Nazwa użytkownika: Kiczo1933

- Opis problemu:  Problem dotyczy również mojego konta, otóż po rozegraniu (wygraniu) ostatniego meczu w 1 lidze, przy stanie 7-0-2, otrzymałem ten komunikat. Problem ten pojawił się dwukrotnie i w obu przypadkach nie zaliczyło mi wygranej. Z racji tego iż do wygrania 1 ligi potrzeba 24 pkt, zdarzenie to jest dość frustrujące, gdyż cały czas mój stan pkt się nie zmienia. Jestem tylko ciekawy, czy w razie porażki również pojawiła by się informacja o tym iż, serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.  

- Data zdarzenia: od 5.09.2017r.
Pozdrawiam serdecznie Wink

Wiadomość 17 z 21 (1 224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

★★★ Apprentice

standardowo to winna gracz i jego internetu tylko to w kolo slysze a winny EA nie ma wtym.

Wiadomość 18 z 21 (1 214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

★★★ Newbie

PlayStation 4

Pikolino555

Liga 8 mecz o mistrzostwo i po meczu wywala mnie z serwerów z tym oto komunikatem 

3.11.2018

Wiadomość 19 z 21 (876 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania.

★ Novice

Witam. Mam dokładnie ten sam problem co inni.

Platforma : XBOX One

Nazwa użytkownika : DearDirtyFork

Opis problemu: Jestem w 8 lidze i rozgrywam ostatni mecz o mistrzostwo i go wygrywam i wyskakuje mi ten komunikat , incydent ten zdarzył się 3 razy.W historii gier mecz jest zaliczony jako przegrana 0:3.

Wydarzyło się to 16-11-2018 w godzinach wieczornych

Wiadomość 20 z 21 (826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA