Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

autor: Mr_Grzechoo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

★ Novice

Cześć! 

 

Od kilku dni grajac FUT mecze Online a również np wyzwanie team of the weak.. wyrzuca mnie z gry zaraz po końcowym gwizdku.. 

I dostaje taki komunikat: "serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania..." i mecz mam zaliczony jako przegraną mimo, że dany mecz wygrałem..

 

O co chodzi, co jest grane? Mam tak od jakiś 3-4 dni.. wcześniej nie miałem takich problemów. No może od czasu do czasu wywalało mnie z gry.. ale to 'normalne' dla serwerów EA juz sie przyzwyczaiłem..

Wiadomość 1 z 4 (2 280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

[ Edytowane ]
★ Novice

Wróciłem do standardowej wersji Origina.. ostatnio właśnie zmieniłem aby instalował wersje beta.. 

Zagrałem 2 mecze i o dziwo, nie pojawił się ten błąd ponownie.. 

Dam znać czy w kolejnych meczach będzie występować ten problem

 

... NIestety.. dalej wyskakuje błąd "serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania. Spróbuj ponownie później" 

 

Brak mi słów.. oba poradniki odnośnie połączeń znam juz na pamieć poprzez kilkukrotne wykonywanie ich.. NA DAREMNO.

Wiadomość 2 z 4 (2 261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

Najpierw wypróbuj opcję Napraw grę z poziomu Origina. Sprawdź także stabilność swojej sieci i poziom NATu. Jeśli wszystko jest w normie (nat musi być otwarty) to możesz spróbować reinstalacji gry.

Wiadomość 3 z 4 (2 252 wyświetleń)

Dot.: Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania...

★★ Novice

Rozwiazales moze ten problem? Bo ja sie z tym mecze w FIFA 18 od poczatku gry i wychodze z siebie, jakas farsa to jest

Wiadomość 4 z 4 (1 846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA