Ścinka

autor: Xamiss123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam. Mam problem z Apex. Od początku jak pobrałem grę nie było problemu przez 2 3 mecze później całkowicie zaciela mi się gra po 4,5 minutach , jednak myślałem ze to tylko jednorazowy kłopot. Niestety teraz na każdym meczu który gram zacina się tak samo , chwile pogram i nagle zacięcie się gry. Nie wiem co zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 1 z 7 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Ścinka

Z tego co widzę to masz dość przestarzałe sterowniki do karty graficznej. Zajrzyj TUTAJ i pobierz najnowsze.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 7 (317 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Ścinka

Hej,

Wykonaj raport DXDIAG i zamieść jego wyniki w załączniku.

Oprócz tego na początek spróbuj też wbudowanej w Origina funkcji naprawy gry. Przejdź do biblioteki gier, naciśnij PPM na "okładkę" gry po czym wybierz napraw.

Wiadomość 2 z 7 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Ścinka

★★ Novice

Proszę o to raport dxdiag. 

Wiadomość 3 z 7 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Ścinka

★★ Novice

Użyłem również naprawy tak jak mówiłeś , ale niestety nie przyniosło to rezultatu ):. Mam wielką nadzieje że jednak będzie się dało to naprawić .

Wiadomość 4 z 7 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Ścinka

Z tego co widzę to masz dość przestarzałe sterowniki do karty graficznej. Zajrzyj TUTAJ i pobierz najnowsze.

Wiadomość 5 z 7 (318 wyświetleń)

Re: Ścinka

★★ Novice

Ok. Rozumiem. Pobiore i zobacze . Dam znac czy cos pomoże. 

Wiadomość 6 z 7 (277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Ścinka

★★ Novice

Zainstalowalem najnowsze sterowniki. Chyba pomogło bo zagrałem z 5 6 meczy i mnie nie wyrzucilo :D Jeszcze pare zagram jak rzeczywiscie nie bedzie crasha to zamkne temat: D

Wiadomość 7 z 7 (255 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem