Ścinanie się gry podczas meczu online FIFA18

autor: rxafcio
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ścinanie się gry podczas meczu online FIFA18

[ Edytowane ]
★★ Novice

Hej,od nie dawna podczas grania w fife 18 pojawią się dziwne ścinki tak co 3-5 sekund. Ścinki występują w każdym meczu online i oczywiście przez cały mecz,nie ma momentu żeby odpuściły. Internet jest ok,wszystko na nim działa poprawnie a na dodatek sama Fifa 18 działa dobrze w meczu przeciwko komputerowi,wtedy nic się nie dzieje, ścinki występują tylko w meczach online

Wiadomość 1 z 4 (540 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ścinanie się gry podczas meczu online FIFA18

★★ Novice
Hej! Mi pomogło dezaktywacja IPv6 https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929852/how-to-disable-ipv6-or-its-components-in-windows , jeżeli nadal masz ten problem koniecznie spróbuj i daj znać czy u Ciebie również ot okazało się rozwiązaniem!

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (556 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ścinanie się gry podczas meczu online FIFA18

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Uff, już się bałem, że to tylko u mnie. Byłem bardzo zdziwiony, ponieważ jakieś dwa tygodnie temu odnawiałem umowę z moim dostawcą internetu wybierając ofertę z dużo szybszym internetem, a od około tego czasu zaczęły występować te ścinki. Liczę na szybkie rozwiązanie, nie da się grać w żaden tryb online. Dodatkowo mam taki problem, że podczas wyszukiwania kart podczas tworzenia składu lub sbc, czas wyszukiwania tych kart jest niesamowicie długi, przez co muszę robić wszystkie sbc na webappie.

Wiadomość 2 z 4 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ścinanie się gry podczas meczu online FIFA18

★★ Novice
O to, to, ja również mam takie cuda po odnowieniu umowy
Wiadomość 3 z 4 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ścinanie się gry podczas meczu online FIFA18

★★ Novice
Hej! Mi pomogło dezaktywacja IPv6 https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929852/how-to-disable-ipv6-or-its-components-in-windows , jeżeli nadal masz ten problem koniecznie spróbuj i daj znać czy u Ciebie również ot okazało się rozwiązaniem!
Wiadomość 4 z 4 (557 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA