Save : gra nie widzi ostatniego save

autor: Mysterius-QYX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Save : gra nie widzi ostatniego save

★★★★ Novice
Witam. Po zapisie gry i Przy próbie "wczytaj ostatni save" gra wczytuje ostatni zapis bez problemu ale gdy wchodzę do "wczytaj grę" i ręcznie chce wybrać zapisany stan gry gra nie pokazuje ostatnich zapisanych save tylko kilka wczesniejszych. Myślałem że wina jest po stronie zbyt dużej ilości zapisanych stanów gry dlatego ponad połowę usunąłem ale problem pozostaje. Wydaje mi się że problem istnieje tylko wtedy gdy zapisuje grę jako nowy stan a jak zastepuje stary zapis to jest ok ale sam juz do końca pewności nie mam. Jak zapiszę stan gry np 3-4razy pod rząd na "czystym zapisie" to w recznym wyborze zaapiu stanu gry jest do wyboru najczęściej 1 (ten najwcześniejsze) ale przy opcji wczytaj ostatni zapis wczytuje tan faktyczny ostatni. Porownywalem to w prosty sposób 5 nowych zapisów w 10 sek z tym ze za każdym razem przemiescielm sie postacią o kilka kroków ... Pytanie moje dlaczego gra nie widzi ostatnich zapisów w ręcznym wczytywaniu ?
Wiadomość 1 z 1 (577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem