Save file się zresetował (zniknęły edytowane nazwy stadionów)

autor: WookieeBF
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Save file się zresetował (zniknęły edytowane nazwy stadionów)

★★ Apprentice

Witam.

 

Przykro, że muszę ponownie zgłaszać jakiś błąd ale ta gra w tym roku to jakaś tragicznie niefortunna plaga nieszczęść :<
Najpierw update 1 zepsuł dźwięk, następnie update 2 coś namieszał w gameplayu, gdzie zaczęły jakieś dziwne wyniki padać a CPU strzelało 100% goli po każdym strzale na bramkę,
aż w końcu jest update 3 i zanim pobrałem, poczytałem pozytywne opinie i myślę sobie, że w końcu pogram na poważnie od 2 miesięcy i co?

I wchodzę po updacie do gry i widzę z niedowierzaniem, że cała moja baza zedytowanych nazw stadionów dla PRAWIE KAZDEJ CHOLERNEJ DRUZYNY w grze została przywrócona do domyślnej. Nie muszę dodawać, że zedytowanie tylu obiektów zajęło mi kilka ładnych dni.... poprostu ręce mi opadły i chyba się już poddałem...

Sukcesywnie EA doprowadza mnie do całkowitej niechęci do gry w którą prawie nic nie pograłem jeszcze a wydałem na nią 200zł ...

Wiadomość 1 z 1 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA