Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

autor: icemen1977
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

★★★ Newbie

Grę dodałem do Origin. Instalacja przeszła bez problemów. Przed uruchomieniem gry:

- zaktualizowałem wszystkie sterowniki,

- przywróciłem wartości taktowania CPU i GPU do wartości domyślnych,

- odinstalowałem MSI Afterburner

 

Niestety po uruchomieniu gry pojawia się grafika promująca grę, następnie czarny ekran i powrót do pulpitu. Origin raportuje crash.

 

Próbowałem:

- dodać / odjąć uprawnienia administratora na grze,

- dodać grę do wyjątków Windowsowego Defendera,

- uruchomić w trybie zgodności.

 

Bez skutku. Nie jestem nawet wyświetlić głównego menu w grze.

 

Setup: i5-6600, gtx 1080, 16gb RAM

Wiadomość 1 z 9 (8 273 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

Community Manager

Hej @unsterpl 

 

Dzięki za szczegółowe informacje Standard smile 

 

Wspomniałeś o tym, że "Origin raportuje crash." Czy mógłbyś przesłać nam szczegóły tego raportu i DxDiag

Wiadomość 2 z 9 (8 245 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

★★★ Newbie
@EA_Kuba skąd mogę pobrać szczegóły błędu?
Wiadomość 3 z 9 (8 240 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

★★★★ Novice

Witam serdecznie,

chciałbym się przyłączyć to wątku, mam podobny problem przy uruchamianiu gry  otwiera mi  aplikacje Origin która przez kilka sekund jest otwarta i  zaraz minimalizuje się. Gra nie uruchamia się gdy wejdę w aplikacje Origin i w grę "Upadły Zakon" button "Graj" jest zablokowany przez jakiś czas ... wykonałem wszystko co było opisane tutaj  i przy innych grach ... sporo by pisać. Reinstalowałem kilka razy grę i nic. Podsyłam plik DxDiag do wglądu.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Wiadomość 4 z 9 (8 147 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

Community Manager

@unsterpl 

 

Prześlij nam zrzut ekranu, lub skopiuj tekst raportu. 


 

@luzaik 

Dzięki za DxDiag Standard smile 

 

Znalazłem tam informację:

 

Podpis problemu:
P1: starwarsjedifallenorder.exe
P2: 4.21.2.0
P3: 5dd70a48
P4: SS2OSD.dll

 

Wymieniona biblioteka jest powiązana z oprogramowaniem ASUS-a. Upewnij się, że oprogramowanie jest w pełni zaktualizowane, lub wyłącz je na czas uruchamiania gry. 

Wiadomość 5 z 9 (8 052 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

★★★★ Novice

hej dzięki za pomoc znalazłem juz problem musiałem w msconfig weyłączyć wszystkie programy poza systemowymi i po koleii w.łączać okazało się ze 3 programy gryzły się z grą jedno od Huawei które udało mi się odinstalować i dwa kolejne które  nie dało się odinstalować tylko wyłączyłem w mscofig dzięki czemu gra aktualnie się bez problemu uruchamia Standard smile

 

Wiadomość 6 z 9 (8 037 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

Community Manager

@luzaik Cieszę się, że udało Ci się wrócić do gry Standard smile Jeśli znajdziesz chwilę to podaj na forum nazwy dwóch pozostałych programów, ponieważ Twoja odpowiedź może pomóc innym Standard smile 

Wiadomość 7 z 9 (8 032 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

★★★★ Novice

proszę bardzo Standard smile
1.Bluetooth Driver Management Service - Broadcom Corporation
2.MirrorOP Sender - BARCO \ AWIND

Pozdrawiam i dziękuję

Wiadomość 8 z 9 (8 028 wyświetleń)

Dot.: SW Fallen Order nie uruchamia się / not starting

★★★ Newbie

Witam.Mam podobny problem. Włączam komputer-chcę na świeżo uruchomionym systemie uruchomić grę. Czy uruchamiam z Origin czy z pulpitu gra nie uruchamia się. To znaczy zaczyna się uruchamiać ,widzę intensywną pracę dysku i nagle na pulpicie zaczyna wyświetlać się obraz z gry i dysk przestaje wczytywać. Brak możliwości uruchomienia jakiejkolwiek opcji w Origin.

Zatrzyma się i tak jest aż wyłączę komputer. To może trwać wiele godzin. Komputer funkcjonuje normalnie. Mogę nawet bez problemu grać w tym czasie w inne gry lub robić wszystkie inne rzeczy na komputerze.Obraz z gry nie znika z pulpitu.Aż do kolejnego uruchomienia. Gra startuje tylko wtedy gdy użyję opcji : Napraw. Po tej czynności gra uruchamia się prawidłowo i niema już z nią żadnych problemów. Gdy wyjdę z gry to nie uruchamia się na powrót. Muszę uruchomić ponownie komputer i uruchomić opcję: Napraw  w Origin.

 

Konfiguracja komputera. AMD Ryzen 3600, MSI Tomahawk Max 450, Ram 32Gb 3200Mhz (4x8Gb), Gigabyte RTX 2070 Super. 

Wiadomość 9 z 9 (7 653 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem